Зупинити зростання напруженості навколо України має фашистська росія

1320

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Історія не вчить нічому — зупинити фашиста можна тільки одним чином, приклад — Німеччина часів Гітлера, допоки не розтрощили звіра в його лігвищі, ніякої розмови про перемовини бути не могло…

Зупинити зростання напруженості навколо України має фашистська росія

Кризову ситуацію на кордоні з Україною викликала фашистська росія, вона й має покласти край такому розвитку подій, заявив генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг.

Виступаючи на телеканалі CBC, Столтенберг наголосив, що фашистська росія є агресором, тому Україна як жертва агресії не може провести деескалацію ситуації. Таким чином, він відповів на запитання про те, чи не слід українському уряду «зробити більше в рамках мінських домовленостей», щоб уникнути нової війни в Європі.

Путін психологічно готовий знищити світ, якщо цей світ не підкориться йому

Столтенберг також зазначив, що щодо ситуації на російсько-українському кордоні «поки що немає впевненості в намірах Росії». Водночас, за його словами, альянс готовий «сісти за стіл переговорів і вислухати питання, що викликають занепокоєння Москви». Генсек НАТО висловив думку, що угода з Росією можлива, оскільки «зміцнення оборони та діалог не суперечать один одному».

Росія готувалась до воєнних дій в Україні мінімум шість років

Проте, за його словами, альянс не піде на виведення військ з країн, які приєдналися до НАТО з 1997 року, оскільки тоді половина членів альянсу залишилася б без захисту.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
21 queries in 1,820 seconds.