Зніміть санкції, Іскандери че то приуныли

183
 • 17
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  17
  Поделились

Зніміть санкції, Іскандери че то приунылиТак, дивіться, люде, яка фігня.

Здається, ми впритул наблизилися до ситуації “Надя Савченко – 2”. Але з нюансами.

Зараз діючий гідрант активно засіває грошима сім’ї полонених моряків. Настільки активно, що вже на флоті інші почали жалітися. Тут я, в принципі, схвалюю гідранта – справа блага. Паралельно це ж робить фонд Пінчука – бере участь у купівлі для них квартир. Теж ок.

Але.

Є в мене велика підозра, що вже буквально дуже-дуже швидко, ми спостерігатимемо:

 1. Пафосне повернення. Росія обов’язково засудить моряків, але у директивному режимі пробачить. Для восстановления отношений с братской Украиной. Братська Україна буде дуже вдячна.

Сюди ж – “Надо поговорить”. Сюди ж – заяви про поновлення водопостачання Північно-Кримським каналом. Сюди ж – істерика щодо заяви Клімкіна, яка завадила цій схемі. Сюди ж – шалені кошти, які РФ через відомо кого вливає у скупку українських медіа.

І що мене найбільше лякає – я знаю, що Путін вже домовився про те, що українська влада йому віддасть за моряків.

Але я ще не знаю, що саме.

 1. Змагання у тому, хто припише його собі. Буде активно піаритися Медведчук – як переговорник. Зеленський – як асвободітєль. Пінчук – як благодетель.

Усі будуть змагатися за право перевести це в крісла в Раді. Точно вийде у Медведчука. Можливо – у Зеленського. Втім, цієї надії їм достатньо, щоб спробувати.

Але більше за всіх змагатиметься за перевод цієї справи у політичні дивіденти Путін. Тільки не на внутрішньому, а на зовнішньому фронті. Як особа, здатна для ПЕРЕГОВОРІВ, ПРИМИРЕННЯ ТА ПЕРЕЗАПУСКУ, ЗНІМІТЬ САНКЦІЇ, ІСКАНДЕРИ ЧО-ТО ПРИУНЫЛИ.

Це – елемент великої стратегії примирення. Великої стратегії, яка визнає теперішній статус-кво за нову норму. Яка дозволить вибудувати схему нової реінтеграції РФ до західних ринків, а України – до російського світу.

Це стратегія м’якої поразки. Капітуляції під виглядом торжества миру. Повернення заручників в обмін на виконання вимог.

Поки що багато що заважає цій стратегії. Наприклад, факт нашого з вами існування та активності.

Цікаво, як будуть вирішувати цю проблему.

Victor Tregubov


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
62 queries in 0,879 seconds.