Знайдено докази причетності спецслужб РФ до концтабору «Ізоляція»

880

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост
  • 1
    Поделиться

Катівня «Ізоляція» в окупованому Донецьку є структурою, яка підконтрольна російським спецслужбам.

Знайдено докази причетності спецслужб РФ до концтабору «Ізоляція»

Докази цього виявили розслідувачі Bellingcat, заявив керівник відділу розслідувань видання Христо Грозєв в етері «Свобода слова Савіка Шустера» 12 листопада, повідомляє Громадське.

Він зазанчив, що розслідування розпочали після його знайомства зі Стасом Асєєвим, який був у полоні бойовиків в «Ізоляції». Спершу встановили трьох причетних до катувань росіян.

Терористи з росії і їх холуї з Донбасу знущаються над тілом вбитого Героя. Відео 18+

«Я прочитав книгу Станіслава і зрозумів, що цю справу треба довести до міжнародного кримінального суду. І треба шукати не лише тих, хто займався тортурами, а тих, хто їм давав накази, хто їх руками виривав зізнання. Для мене було зрозуміло, хто стоїть над ними, хто їх курує. І ось упродовж року ми змогли дійти досить високо, і зрозуміти, що це підконтрольна структура російської ФСБ», — розповів Грозєв.

За його словами, усі куратори ФСБ, які там були, намагалися захистити свою особистість вигаданими особами та прізвиськами. Але все ж журналісти за рік змогли знайти справжніх кураторів.

Снимали с живых кожу: как русские фашисты казнили наших солдат

У Bellingcat кажуть, що це розслідування оприлюднять «дуже скоро». Над ним працюють разом з російським виданням The Insider та з «Радіо Свобода». Обіцяють назвати і кураторів з ФСБ Росії.

Також Христо Грозєв розповів, що Bellingcat спробує дізнатися, чому Денис Куліковський (колишній керівник катівні «Ізоляції» на окупованій Донеччині) перебував 2 роки на підконтрольній уряду частині України і його не затримували правоохоронці.

Людям со слабой психикой даже не открывать. Из жизни упырей (18+)

На тому ж етері програми Станіслав Асєєв заявив, що Куліковський, якого нещодавно затримала СБУ, міг працювати з українськими спецслужбами.

Куліковського затримали 9 листопада. Його вже взяли під варту на два місяці без можливості внесення застави. Він визнав провину та просив помістити його в ізолятор задля його ж безпеки.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
22 queries in 1,131 seconds.