Жоден зелений покидьок не прийшов на прямий ефір по «вагнерівцям»

1148

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост
  • 1
    Поделиться

Ні одне з зелених створінь, в яких рило в пуху, не прийшло на ефір по «вагнерівцям», тупо кип’ятком всцялись — бо сказати на своє виправдання нічого — операція була, і вона була «злита» першими рилами Держави…

Жоден зелений покидьок не прийшов на прямий ефір по «вагнерівцям»

Жоден з представників влади, включаючи Зеленського та главу ОП Андрія Єрмака, не відповів на запрошення в студію, щоб обговорити питання «вагнерівців».

Про це в ефірі «Свобода слова Савіка Шустера» заявив ведучий: «Люди, які були запрошені на цю програму та вирішили не прийти – президент, голова Офісу президента, голова СБУ, голова ДБР, Давид Арахамія, голова фракції «Слуга народу» та член комітету з питань нацбезпеки, Ірина Верещук – віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Чому не прийшли ці люди – таке востаннє я бачив, коли влада не приходила, то були вже далекі часи, здавалося б, Януковича.

Але я думаю, що не прийшли, бо нічого хорошого сказати на цю тему не можна. Ми сьогодні говоритимемо про спецоперацію із заманювання та захоплення російських найманців, які чинили військові злочини на сході України».

Вважати Зеленського дурником — величезна, фатальна помилка

Натомість в студії присутні журналістка Яніна Соколова, яка напередодні опублікувала документи щодо спецоперації із затримання «вагнерівців», Юрій Бутусов, Дмитро Гордон, нардеп Роман Костенко та екссекретар РНБО Олександр Турчинов.

В ефірі мав бути також ексголова Головного управління розвідки Василь Бурба, але за декілька годин до ефіру його викликали на допит до СБУ. Тому з Бурбою Шустер показав відеоінтерв’ю, записане зарання.

Крім того що він сказав що глава Офісу президента Андрій Єрмак від імені Володимира Зеленського дав вказівку перенести спецоперацію щодо «вагнерівців», яка в результаті цього провалилась, він зазначив, що всіх учасників спецоперації по затриманню «вагнерівців» звільнили.

«Їх всіх звільнили. Не просто звільнили з посад, а звільнили з лав збройних сил. У них забрали документи прикриття. Це небезпека. Вони під прямим прицілом російських спецслужб, які зухвало діють», — сказав Бурба.

СКАНДАЛ У РАДІ: BELLINGCAT опублікували своє шокуюче розслідування

Він наголосив, що зараз ці колишні розвідники ніяк не захищені від можливих дій з боку спецслужб фашистської росії. «Якщо ТСК говорить для всіх по телебаченню прізвища їх, тих розвідників, а ті розвідники сідають у свої власні автомобілі без документів прикриття — ми шкодимо самі собі. Ми воюємо самі проти себе. Ми знищуємо себе самі», — додав він.

Бурба каже, і звістка про його власне звільнення стала для нього неочікуваною. Після провалу спецоперації він збирався на доповідь до президента, але натомість дізнався, що буде звільнений.

Мы в Чечне детям головы резали, чтобы устрашить местное население

«Ми проговорили, 4 числа я вже був готовий на вечір доповідати, і в п’ятницю вранці попросився до президента, але дізнався, що о 18:30, якщо я не помиляюся, навіть не від Адміністрації (мається на увазі Офіс Президента. — Ред.), а від міністра оборони за півгодини до звільнення дізнався, що має бути указ. Про звільнення», — розказав він.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 6293 3005 9817 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
13 queries in 1,169 seconds.