Вошка втрачає зв’язок з реальністю та стає небезпечним для країни

3356
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 4.8K
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 66
  •  
  •  

Вошка втрачає зв'язок з реальністю та стає небезпечним для країни

Зеленський втрачає взагалі зв’язок з реальністю та стає небезпечним для країни та суспільства, сказав народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко в ефірі “Прямого“.

“Це вже знущання над нами всіма. Тобто призначити всіх своїх партнерів, друзів, по бізнесу, колег – це все нормально? Сусідів. Головне, що вони не куми. Тобто це знущання. Він… В мене відчуття небезпеки. Сидить людина. Єдине, що мені здається – він ще не зовсім знає якось цей авторитаризм, який в ньому повністю визрів, як його зреалізувати. У нього з цим є проблеми. Але внутрішньо там абсолютно все… Інших точок зору не існує, опозиція погана, ми їй дзвіночки зробимо. Всі, хто від нього пішов, погані.

Бачте, були вони якісь не такі. Всі не такі. Журналісти, які питають, не такі. Він сидить, і йому задає журналіст питання про той самий “кадровий голод”, а він каже: хоч я тебе призначу… Що значить “я тебе призначу”? А якісь конкурси? Давайте призначимо журналіста з “Української правди” міністром охорони здоров’я. Мінімальна ж логіка якась має бути. Тобто він сидить: “хочешь, я тебе дам”, “хочешь, тебе””, – сказав нардеп.

Закликаємо усіх прийти на Майдан у неділю 24 травня, о 14-00!

“І це небезпека. Цей президент небезпечний для країни, цей президент небезпечний для суспільства. Розповідати про те, що немає кінця епохи бідності? Всі це знають. Що немає кінця епохи брехні? Всі це знають. Набрехали вчителям про 4000 доларів, лікарям про 300% надбавки, всім набрехали. І далі що? І які там проблеми? Він сидить і каже: мене сьогодні… Він же розповідає про рейтинги. “Сьогодні мене підтримали ще більше, ви мені можете все, що завгодно казати, я дивився в рейтинги – там в мене все гаразд”. Ось і вся історія. І тому це відчуття небезпеки. Він втрачає взагалі зв’язок з реальністю. Він – найвеличніший лідер сучасності в своїй уяві”,- сказав Гончаренко.


Загрузка…


Хочу напомнить! Отец Зеленского: “Переживаю за Вову, надоело все… Бьют его и бьют” Цитата отсюда : https://hpib.life/otec-zelenskogo-perezhivayu-za-vovu-nadoelo-vse-byut-ego-i-byut/

Зеленський втрачає зв'язок з реальністю та стає небезпечним для країни

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
65 queries in 0,963 seconds.