Зеленський визнав, що Медведчук і Порошенко не були друзями

187
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 54
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  •  

Зеленський визнав, що Медведчук і Порошенко не були друзями“Думаю, це був шантаж”: Зеленський визнав, що Медведчук і Порошенко ніколи не були друзями

За словами Зеленського, між попередньою владою і Медведчуком було протистояння, а не дружба, як це подавали в інформпросторі.

Попередній президент України Петро Порошенко шантажував Віктора Медведчука через закриття телеканалу “112 Україна”. Про це сказав під час прес-марафону президент Зеленський, відповідаючи на запитання про те, чому влада хоче закрити “112 Україна”.

Зеленський звернувся до журналіста каналу “112 Україна”: “Ви знаєте, чому вам завжди погрожували відібрати ліцензію? Ви ж знаєте? Коли 2-3 роки вас тримали, вибачте, будь ласка, ваших власників… Ваш же власник Медведчук?”

У відповідь той зауважив, що власником каналу є Тарас Козак.

“Ну як це ні? Ми відверто говоримо… Ну Козак, Медведчук – одна історія. Ми ж відверто кажемо, всі журналісти нас бачать. Людина, пан Медведчук, яка має не проукраїнську позицію, є вашим власником?” – додав президент.

Журналіст відповів, що це не має стосунку до редакційної політики каналу.

Зеленський продовжив: “Я ж не займаюсь редакційною політикою каналу. Я просто вам нагадую чому. Тому що пан Медведчук із колишньою владою… не будемо казати з ким – думаю, що це був шантаж. Ось вони вас і тримали: закрити вас чи не закрити, як вам говорити, є у ваших журналістів незалежність чи ні. Ось чим вони займалися”.

Водночас він додав, що його команда ніколи не займалася цим. “Ми не займаємося редакційною політикою. В нашій партії немає власників телеканалів. А, до речі, у однієї партії є ваші телеканали”, – сказав Зеленський, передає 5 канал.

До речі, Зеленський і в цьому реченні збрехав, бо прекрасно знає, що телеканалами 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН володіє головний спонсор Зеленського і «Слуг народу» Ігор Коломойський.


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
62 queries in 0,981 seconds.