Зеленський погодився списати Газпрому борг перед Україною

71808

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Зеленський погодився списати Газпрому борг перед УкраїноюЗеленський довів, що він реальний барига – те, за що довгі роки боролася українська влада він з легкістю обмінює на кремлівські ефемерні обіцянки-цяцянки
Вова, краще відпрацьовуй корпоративами в Кремлі та Європі. Ти – щур і не маєш морального права розбазарювати те, чого не заробляв. Не ти виграв цей борг Росії, пацюк квартальськийОлег Леусенко

Зеленський повідомив, що Україна готова взяти кошти, який виграв НАК «Нафтогаз України» у Стокгольмському арбітражі проти Росії газом.

Про це Володимир Зеленський заявив на прес-конференції після саміту лідерів Нормандської четвірки у Парижі, яку транслював телеканал «Прямий».

«Ми обговорювали це питання вирішення питання трибуналу… З приводу повернення коштів. Так, ми, в принципі зняли питання з приводу 3 мільярдів, які ми виграли… Наша позиція проста – ми готові взяти газом. Це компроміс, на який ми готові іти. Те, що нам потрібно. Why not?», — зазначив клоун.

Цинізм і хамство від команди ЗЕ

Нагадаємо, раніше Стокгольмський суд поновив стягнення з «Газпрому» $2,6 млрд на користь «Нафтогазу».

У березні 2018 року «Нафтогаз» виграв у «Газпрому» арбітраж щодо транзиту. «Газпром» після програшу в Стокгольмському арбітражі заявив про початок процедури розірвання контрактів з українською компанією на поставку і транзит газу.


Загрузка…

Поділитись з друзями


:
84 queries in 0,253 seconds.