Зеленский мотался в Оман на встречу с кремлевскими врагами Украины

2369
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 72
  •  
  •  

Как я и предполагал в посте “Нєвіслюк Оманський (зачєм Володька взяв з собою лижи)” Зеленский в стране из черного списка ЕС тайно встречался с кремлевскими эмиссарами. Некоторые детали плана “Буратино” невозможно обговорить по электронке или телефону, поэтому Вову высмыкнули на базар тет-а-тет. Сама встреча с бандитом, по чьей технологии Москва оккупировала Крым и Донбасс, да еще и в тайне от украинского народа тянет на уголовное дело по статье госизмена и предполагает начало процедуры импичмента…

ДЖЕРЕЛА У ОФІСІ ПРЕЗИДЕНТА ПІДТВЕРДИЛИ ЗУСТРІЧ ЗЕЛЕНСЬКОГО З СУРКОВИМ У ОМАНІ – СКОРОХОД

Зеленский мотался в Оман на встречу с кремлевскими врагами Украины

Зеленський їздив у Оман з метою зустрітись з помічником Путіна В’ячеславом Сурковим.

Про це повідомила з посиланням на свої джерела в Офісі президента позафракційний народний депутат, яку вибрали в мажоритарному окрузі від «Слуги народу» Анна Скороход у ток-шоу “Ехо України” на телеканалі “Прямий”.

У ЗЕ хотят запретить свободную журналистику и свободу слова в Украине

“А взагалі, можливо, це вам не подобається, але, згідно з цією інсайдерською інформацією з Офісу президента, яку мені надавали, і я зараз не маю підстав їй не довіряти, дійсно, Зеленський зустрічався з Сурковим. І чому Оман? Тому що Сурков – під санкціями. Все. Про що говорили, до чого прийшли – мені невідомо.

Це інсайдерська інформація з Офісу президента. Я не можу назвати ім’я, звичайно”, – заявила Скороход.

Клоуны в одном не соврали – с такой властью «весело» будет всем

“Якби менше брехали, то було би менше запитань. І якби нам чітко сказали, що Зеленський їде відпочивати з родиною в Оман, ніхто би взагалі до цього ніяких запитань не ставив. Тому ось у нас зараз іде дискусія – що ж він там робив… І взагалі, на мою думку, пані Мендель треба навчитися комунікувати, якщо вона прес-секретар. Це якщо можливо навчитися”, – додала політик.

Джерело


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
56 queries in 0,799 seconds.