Зеленське роздуплилось і визнало РФ загрозою безпеці України

1173

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

А шо такє? Вже не «та сторона» як було з 2016 року? Помітив таки? Чи примусили помітити, таки ткнули рилом у давно всім зрозумілий факт??? В мене сусід-росіянин, котрий у 2014 році не бажав нічого розуміти, у 2016-му вже визнав, що росія — фашистська держава, а оце створіння тільки зараз помітило загрозу від них??? Це прогрес? Чи таки з наркоти зліз тимчасово? — Віктор Станіславович

Зеленське роздуплилось і визнало РФ загрозою безпеці України

Зеленський офіційно визнав РФ загрозою безпеці країни. Про це написано у затвердженій 16 лютого Стратегії забезпечення державної безпеки.

У документі зазначено, що фашистська росія продовжує вести гібридну війну та системно використовує політичні, економічні та інші засоби для реалізації власних стратегічних цілей в Україні, зокрема для того, щоб компрометувати українську державність.

Вважати Зеленського дурником — величезна, фатальна помилка

Крім того, в документі сказано, що РФ створила в Криму та на Донбасі окупаційну адміністрацію, яка узурпує владу та порушує права людини та принципи міжнародного права, а Кремль займається «деструктивною пропагандою» в Україні та поза нею, розпалює ворожнечу та провокує конфлікти.

Відповідно до Стратегії, через дисбаланс потенціалу безпеки двох країн Україна буде змушена застосовувати «асиметричні тактики» у сфері збереження своєї державності.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
18 queries in 0,962 seconds.