Заява фракції «Європейська Cолідарність» щодо політичних переслідувань та обмежень свободи слова в Україні

134
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 41
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 14
  •  
  •  

Порушення кримінальних проваджень за висловлювання члена нашої фракції Софії Федини та волонтера Марусі Звіробій є переслідуванням за погляди та обмеженням свободи слова в Україні.

Заява фракції «Європейська Cолідарність» щодо політичних переслідувань та обмежень свободи слова в Україні

Звертаємо увагу, що переслідування за висловлювання порушують статтю 34 Конституції України, яка гарантує кожному громадянину «право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань».

Неприпустимим є коментар генерального прокурора, який дозволив собі проігнорувати презумпцію невинуватості і вже «призначив» винною Софію Федину.

Водночас ігноруючи факт держзради депутата від «Слуги Народу» Євгена Шевченка за його висловлювання в ефірі кремлівських телеканалів, з використанням риторики країни агресора щодо учасників протестних мітингів – ветеранів і волонтерів АТО / ООС.

Українці мають бути агресивними, бо нашу державу і націю знищують

Кричущими є і погрози журналістам в’язницею до 7-ми років з трибуни Верховної Ради народного депутата фракції «Слуга Народу» Богдана Яременко.

Нагадуємо, коли теперішній народний депутат від президентської партії Олександр Дубинський погрожував отруїти газом форум, де був президент, прем’єр, спікер і майже тисяча учасників – проти нього не порушувалось кримінальне провадження за тероризм і погрозу вбивством.

Теперішній президент, як ніхто інший користувався повною свободою слова. Його ніхто не переслідував ні за сцени розстрілу парламенту, ні за похорони діючого глави держави, ні за порівняння України з повією. Навіть такі екстравагантні форми критики безкарно існували, бо справжня свобода слова є надбанням України, що відрізняє її від Росії та інших недемократичних країн.

Вимагаємо закрити кримінальні провадження – не зачіпайте демократії в Україні, бо переслідуючи свободу слова ви зазіхаєте на зміну конституційного ладу. Адже такі підходи точно віддаляють Україну від Європи , руйнуючі її імідж та створюють атмосферу, аналогічну північному сусідові.

Депутати фракції «Європейська Солідарність»


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
61 queries in 0,956 seconds.