Законопроєкт «Слуги народу» про землю запустить спекулятивні тіньові схеми

361

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Законопроєкт про ринок землі, який просуває фракція «Слуга народу», дає можливість запустити спекулятивні тіньові схеми.

Законопроєкт «Слуги народу» про землю запустить спекулятивні тіньові схеми

Про це в ток-шоу «Прямий ефір» заявив народний депутат з фракції «Європейська солідарність» Олег Синютка.

«Ми, «Європейська солідарність», стоїмо дуже чітко і принципово: ми за те, щоб українці були власниками землі. Це правильно і так повинно бути, і так точно буде. Але цей законопроєкт, який хоче протягнути влада, він не дає можливості нашим громадянам стати власниками землі», — сказав Синютка.

Заяви ЗекоМанди щодо ревізії угоди про асоціацію Україна-ЄС відповідають інтересам Путіна й олігархів

Він зауважив, цей законопроєкт дає можливість запустити спекулятивні тіньові схеми.

«Ми ж уже бачили, як спекулятивний капітал зайшов на облігації внутрішньої позики і чим це сьогодні закінчилося для економіки. У влади є ще одне бажання: вона хоче дуже швиденько – не знаю, скільки це буде, мільярд чи 2 мільярди – закрити ці дірки, які внаслідок своєї абсолютно некваліфікованої, безглуздої економічної політики вони сьогодні створили в Україні. Тому за цей законопроект голосувати не можна ні в якому разі», — додав Синютка.

Всі зусилля Зеленського спрямовані на боротьбу з власною армією, – відкрите звернення Софії Федини

Раніше народна депутатка від партії «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар заявила, що у законопроєкті про ринок землі не встановлено жодних вимог та обмежень щодо експлуатації земель.

Співголова фракції «Європейської Солідарності» Артур Герасимов повідомив, що Аграрний комітет не надав можливості представникам опозиції захистити свої поправки до законопроєкту про ринок землі, ухваленому у першому читанні.
:
23 queries in 1,077 seconds.