За відмову йти в атаку росіян розстрілюють на місці

461

+++ в карму за репост

За відмову йти в атаку росіян розстрілюють на місці

Боєць батальйону «Свобода» Національної гвардії України Ярослав Лисенко розповів, що за відмову штурмувати українські позиції мобілізованих росіян розстрілюють на місці

Про це він повідомив в етері телеканалу «Еспресо»

«Можу підтвердити, що росіян ніхто не змушує йти в атаку на наші позиції. Є просто розстріл. Якщо хтось не хоче йти в атаку, то дуже делікатно питають і просять просто вийти зі строю. Наївні зеки та мобілізовані виходять, а далі їх просто розстрілюють на місці. Це нам вже розповідав не один полонений, які просто тремтять від страху», — розповів Лисенко.

HIMARS також завітали до готелю де базувались вагнерівці

Боєць батальйону «Свобода» розповів про випадки, коли мобілізовані росіяни використовували зброю проти своїх командирів.

Дальність до цілі була близько 60 км — знищено установку Бук-М3

«Більшість з мобілізованих росіян ще тижнів два-три тому були офісними працівниками. Тепер же вони холоднокровні вбивці та штурмовики. Вони не розуміють, як та чим, коли штурмова бригада повинна формуватись хоча б років три, а їх за кілька тижнів кидають на фронт. Тому от така ситуація. Тих, кого не розстріляли, беруть зброю і використовують її проти своїх же командирів» — додав він.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68:
72 queries in 0,268 seconds.