Якщо у твоєму домі опинилися росіяни, їх складно змусити піти

1445

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Якщо у твоєму домі опинилися росіяни, їх складно змусити піти - Блінкен

Влада США стурбована подіями в Казахстані, проте вважає, що республіка може впоратися з ситуацією і без допомоги ОДКБ, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

Виступаючи перед журналістами, Блінкен зазначив, що США «попередили владу Казахстану, що відповідати потрібно пропорційно, таким чином, що узгоджується з правами протестувальників».

Грізний російський металобрухт біля українських кордонів

Він також закликав до пошуку мирного вирішення ситуації та зазначив, що звернення влади Казахстану до ОДКБ «викликає питання». За оцінками Вашингтона, республіка має достатньо ресурсів для самостійного вирішення ситуації, тому «незрозуміло, чому їм знадобилася зовнішня допомога».

«Один урок із минулої історії: якщо у твоєму домі опинилися росіяни, їх буває складно змусити піти», — додав Блінкен.

Путін психологічно готовий знищити світ, якщо цей світ не підкориться йому

Нагадаємо, протести в Казахстані розпочалися після Нового року через підвищення цін на скраплений газ. Уряд пішов у відставку, при цьому Рада колективної безпеки ОДКБ вирішила розпочати інтервенцію в Казахстан на прохання президента республіки.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422Якщо у твоєму домі опинилися росіяни, їх складно змусити піти:
22 queries in 1,007 seconds.