Якщо Лукашенко використає зброю, Польща захопить Білорусь за три дні

975

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

1 вересня 1939 року — все так само почалось з провокацій на польському кордоні, тоді до травня 1945 року було десятки мільйонів жертв. Надіємось що нинішні політики пам’ятають уроки історії… ред. ukrmir.info

Якщо Лукашенко використає зброю, Польща захопить Білорусь за три дні

Польські війська зможуть захопити Білорусь за три дні за умови, що Лукашенко наважиться застосувати зброю. Про це заявив колишній командувач сухопутних військ Польщі генерал Вальдемар Скшипчак в інтерв’ю виданню Super Express.

«Щоб виник конфлікт, має статися дві речі, — каже Вальдемар Скшипчак. — Путін має твердо підтримувати Лукашенка, а Лукашенко має використати зброю. Але, на мій погляд, цього не станеться, бо Білорусь надто слабка».

Польща готується до збройних провокацій на кордоні з Білоруссю

Генерал також не виключає, що у разі польської інтервенції у Білорусь могло б спалахнути повстання проти Лукашенка.

Вальдемар Скшипчак — один із найактивніших коментаторів міграційної кризи на білорусько-польському кордоні та подальших сценаріїв її розвитку. Раніше він запевняв, що міграційний тиск буде сильним до настання сильних холодів. «Поки що ці люди витримують, але, на мій погляд, за кілька тижнів ситуація буде діаметрально протилежною. Хвороби та відсутність гігієни знизять натиск», — наголошував він.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
17 queries in 0,966 seconds.