Якщо інфляція росте такими темпами, владі треба індексувати зарплати і пенсії

1241

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Про це днями сказав журналістам в Ужгороді Петро Порошенко.

«За моєї каденції НБУ запровадив таргетування інфляції як інструмент боротьби зі зростанням цін. Це було дуже важливе досягнення, коли ми поставили завдання Нацбанку вперше за всю історію України перейти до таргетування інфляції. Таргетування інфляції – це боротьба зі зростанням цін. І з інфляції у 20 – 25% ми досягли інфляції у 5%. Це означає, що ціни зростали максимум на 5%.

Подивіться, що відбувається зараз. Сьогодні оприлюднена статистика Національного банку, інфляція виросла вже більше, ніж на 10%. Але якщо ви зайдете і подивитеся ціни, починаючи від олії і закінчуючи цукром, починаючи від гречки і закінчуючи хлібом, починаючи від зерна і кукурудзи і закінчуючи м’ясом, ви побачите, що ціни зросли від 20 до 70%.

Суп за 1800, віскі за 35000: ціни святкового корпоративу «Слуги народу»

Якщо ціни так зростають, то законодавство України, Конституція України передбачає, що має бути індексовано зарплати і пенсії. Хочу наголосити, що це не підвищення зарплати, це індексація. Якщо у вас ростуть ціни – у вас зростають бюджетні надходження. Якщо зростають бюджетні надходження – вони мають бути перерозподілені людям.

Але людям віддати ці гроші вони забули. Навпаки, вони намагаються зараз витягнути гроші з кишень. Вважаю, що це – абсолютно безглузда, антисоціальна, антинародна політика».


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
25 queries in 1,664 seconds.