Ліпше померти вдома за роботою, чим у приниженнях і без сенсу життя..

175

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост
  • 1
    Поделиться

Зверніть увагу — в молодої погляд злий і хитрий, а в бабці просто переляканий — але обидві вимушено посміхаються на камеру… Було зопалу, у депресняку подумалось, але побачив це фото… ні, ліпше померти вдома за роботою, чим у приниженнях і без сенсу життя… Віктор Станіславович

Які документи потрібні для оформлення в будинок для людей похилого віку?
Зверніть увагу — в молодої погляд злий і хитрий, а в бабці просто переляканий — але обидві вимушено посміхаються на камеру…

Сучасний темп життя, який постійно прискорюється, а також ненормований робочий графік спонукують на роздуми про влаштування літнього родича в будинок для людей похилого віку. Часами працездатні діти через низку обставин просто змушені піти на такий крок. Добре, що в наш час існує альтернатива державним будинкам-інтернатам — приватні пансіонати для літніх людей. І перше питання, яке постає у зв’язку з цим: як швидко зібрати документи для заселення в будинок для людей похилого віку?

800 людей в домах престарелых на неподконтрольной территории умерли от голода

У цій статті буде детально розглянуто процедуру оформлення в державні та приватні будинки для людей похилого віку, загальні правила та відмінності прийому постояльців і збору необхідних документів.

Закон про будинки для людей похилого віку та інвалідів

Діяльність державних будинків для громадян похилого віку, що потребують стороннього догляду і обслуговування, регулює положення №549 від 29.12.2001 р., яке було розроблене Міністерством праці та соціальної політики України. Можна сказати, що ці установи допомагають вижити одиноким малозабезпеченим людям похилого віку, які часто навіть не мають даху над головою. Опікунами таких людей зазвичай стають соціальні працівники. Вони ж і збирають документи для заселення в державний будинок для літніх осіб.

Перелік документів для заселення у державний будинок пристарілих

Якщо в силу обставин Вам необхідно влаштувати родича в державний будинок пристарілих, і Ви збираєте документи, слід набратися терпіння. Вас очікує тривале ходіння по медичних закладах і кабінетах чиновників.

Популярні публікації з інету – блоги, сайти і т. ін.

Підставою для поселення в державний будинок пристарілих є путівка — направлення з органів соціального захисту населення обласної державної адміністрації за місцем проживання. Для Києва — з Головного управління соціального захисту Київської державної адміністрації.

На спротив кремлівській пропаганді

Для отримання путівки в державний будинок для людей похилого віку необхідно надати наступні документи:

  1. Особиста заява літньої людини або інваліда про прийняття в будинок для людей похилого віку. (Це необхідна умова, зазначена в законодавстві, щоб уникнути порушення цивільних і майнових прав пенсіонера з боку недобросовісних опікунів).
  2. Паспорт або інший документ, що підтвержує особу (ксерокопії);
  3. Медична карта, з встановленим діагнозом і висновком про потребу в сторонньому догляді;
  4. Довідка від психіатра дасть можливість визначити, в який інтернат попрямує людина: психоневрологічний або загального типу;
  5. Довідка про призначену пенсію. (75% пенсії отримуватиме будинок-інтернат як сплату за проживання, а 25% залишиться самому пенсіонерові);
  6. Довідка про склад сім’ї за встановленою формою;
  7. Довідка медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності (якщо така є).

Путівку до відповідного будинку-інтернату можна отримати тільки при наявності в ньому вільного місця.
:
24 queries in 1,125 seconds.