Яка країна найбільш неосвічена в світі

724
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 2
  •  
  •  

Яка країна в світі найбільш неосвічена

Британські вчені склали рейтинг найбільш неосвічених країн світу. 

Так, Британський соціальний дослідний інститут в ході опитування «Небезпеки сприйняття-2015» опитав понад 1500 людей з 33 різних країн, задавши їм ряд питань, що належать до різних соціальних і політичних проблем у кожній конкретній країні. Наприклад: «Як ви думаєте, яка середня річна заробітна плата штатного клерка у вашій країні?» або, наприклад: «Людина середнього віку — це скільки років?»

Похибка припущень

Майже в кожній країні люди недооцінюють проблему ожиріння, в той час як східні держави, такі як Китай, Японія, Індія, навпаки, схильні переоцінювати її. Також часто неправильно розуміється проблема імміграції: замість реальних десяти відсотків люди в середньому називають близько двадцяти трьох.

Результати опитування

ТОП 20 країн, які набрали найнижчий бал за проведеним опитуванням:

1. Мексика.

2. Індія.

3. Бразилія.

4. Перу.

5. Нова Зеландія.

6. Колумбія.

7. Бельгія.

8. Південна Африка.

9. Аргентина.

10. Італія.

11. Росія.

12. Чилі.

13. Великобританія.

14. Ізраїль.

15. Австралія.

16. Японія.

17. Канада.

18. Німеччина.

19. Нідерланди.

20. Іспанія.

Фактори

Важливо пам’ятати, що питання, на які відповідали люди, носять багатогранний характер і відносяться до всіх видів соціально-економічних факторів, культурних та інших відомостей.

Боббі Даффі, керуючий директор Ipsos MORI, пояснив деякі з тих чинників, які могли б сформувати результати дослідження: У всіх 33 країнах, що брали участь в дослідженні, суспільство дізнається багато поганого. При цьому ми часто найбільш неосвічені в тих речах, які широко обговорюються в засобах масової інформації. Ми знаємо з попередніх досліджень: це почасти тому, що ми переоцінюємо те, про що турбуємося.

Він продовжив: Є декілька причин цих помилок, від нашої боротьби з простою математикою і статистикою, до висвітлення питань, пов’язаних з соціальним поясненням психології наших ментальних ярликів або установок. Також видно з нашого «Індексу Невігластва» наступне: в країнах, жителі яких менше поінформовані, інтернет поширений і розвинений гірше, ніж в інших. Але це було онлайн-опитування, а значить, доводиться орієнтуватися на те, що відповідали люди середнього класу і вище.

Джерело Цікавості

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
57 queries in 1,801 seconds.