Як комуністи знищували докази голодомору в архівах за сприяння Юлії Тимошенко

1025
 • 826
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 11
 • 3
 •  
 •  
  840
  Поделились

Як комуністи знищували докази голодомору в архівах за сприяння Юлії ТимошенкоЯк відомо, мати української корупції, Жулія Тимошенко, виховала цілу плеяду собі подібного сміття: корупціонерів, зрадників, перевертнів, брехунів і популістів.
Наприклад, серед цих «достойників»:
адвокат ЯнукОвоча Андрій Портнов,
гомосєк-популіст  шЛяшко,
шістка бандитів Володимир Олійник,
постилка ригів Королевська,
алкоголічка Гадя Сцявченко,
колишній міністр оборони Павло Лєбєдєв (громадянин Рашки, до речі),
вбивця Віктор Лозинський (депутат від БЮТ),
та ще багато-багато інших…

А ще, московська зозуля Жуля, не соромилася призначати на важливі посади комуняк.
Наприклад, у жовтні 2012 року, гостею передачі “Від першої особи” на радіо “Ера-fm”, була голова Державної архівної служби України Ольга Гінзбург (КПУ).
Комуняка Ольга Гінзбург повернулася на посаду голови Держкомархіву України за сприяння прем’єрки Юлії Тимошенко.
Протягом ефіру, вона натхненно оспівувала радянські часи, ностальгувала за СРСР, а також шкодувала, що зараз в країні немає колгоспів та інших атрибутів комуністичної доби.

Не витримавши, один зі слухачів спробував додзвонитися до студії під час інтерактивної частини передачі:
– Це Олексій Мазур, Дніпропетровськ. В мене запитання до Ольги Гінзбург. От ви, комуністка, сумуєте за колгоспами, а за жертвами Голодоморів та політичних репресій, ні? Європа засудила комунізм так само як і нацизм. І ми, українці, теж засудимо комуністичну ідеологію як злочинну і антилюдську! Комуністам – ганьба!
На що почув у відповідь від товаришки Гінзбург, що Голодомор – це міф і вигадка.
Вона заявила, що в Україні штучного голоду і геноциду українців ніколи не було.
В держархіві немає про це жодного підтверджуючого документу, – акцентувала комуністка.

Як відомо, комуняка Ольга Гінзбург повернулася на посаду голови Держкомархіву України за сприяння прем’єрки Юлії Тимошенко, яка у своїй запеклій боротьбі проти Президента України Віктора Ющенка часто-густо не гребувала такими союзниками як КПУ.
Про це засвідчують як спільні з комуністами голосування її фракції в парламенті, так і кадрові призначення у виконавчих органах влади.
Заява голови Державної архівної служби України Ольги Гінзбург тягне на притягнення її до кримінальної відповідальності відразу за двома статтями: за публічне заперечення Голодомору та нищення надважливих історичних документів державного архіву.
Адже ДО повернення цієї комуністки на керівну посаду, документальні свідчення, які підтверджували факт організації штучного голоду в Україні, були, про що розповідали як відомі історики – дослідники теми Голодомору, так і самі співробітники держархіву.


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
61 queries in 2,854 seconds.