Як 73 відсотки зеленої ботви будуть виконувати кремлівські забаганки

383

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Як 73 відсотки зеленої ботви будуть виконувати кремлівські забаганкиЛютий розпочався з обстрілів та чергових втрат — а нам продовжують впарювати про якісь «вибори» та навіть тестують реакцію на «воду в Крим для наповнення бюджету».

«Слугі» за рахунок чужої крові вперто підтримують ілюзію дієвості «плану» свого президента, хоча Путін давно витер об нього ноги і показово демонструє, що змусить силою прийняти свої умови і з ОРДЛО, і з водою в Крим, і з усім іншим.

А як «найвеличніший» видасть це українському населенню за перемогу, його не колише.

У Путіна запасних на місце президента малоросії вже мінімум троє, і він впевнений в своїх силах — бо прибравши Порошенка, українці довели, як можуть виконувати кремлівські електоральні забаганки.

Земля стала чище, а Мир – светлее! Собакам – собачья смерть

Ну дійсно, раз сприйняли весь пропагандиський бруд проти Пороха, не реагують на продовження війни, не дивлячись на всі принизливі поступки, терплять портновщіну і медведчуківське сєпар-ТВ з різними чорноротими лукаш/бондаренко і продовжують споживати шаріївсько-дубінське інтернет-лайно — то чого б не зробити їх частиною «руского міра-лайт», давно ж готові.

І навіть переважна більшість з тих кому це не подобається, не так давно сміялись з 24% Порошенка і 8% «ЄС», тому тепер розгублені та деморалізовані, і теж в розпочинають пренаївний пошук «нових ліц», тільки зі знаком «+».

Просто українці ніколи нічого не доводили до кінця, тому не захистили свій 2014 рік і тепер нас переконують, що тоді ми «повєрнулі нє туда», хоча все очевиднішим стає «проворот нє туда» в 2019.

Если вам не хватает хлеба, ешьте пирожные – однажды произнесла королева Франции, и взошла на эшафот

А вихід з цього туману соціальної шизофренії насправді не дуже складний — просто треба не шукати «нові» шляхи в лабіринті, а продовжувати розпочате на Майдані в 2014, оцінити втрачене за останній рік і почати виправляти помилки.

З ким? Теж очевидно. Думайте.

Валерій Прозапас


На спротив кремлівській пропаганді

Приват — 4149629330059817
Monobank — 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ

Станьте покровителем!

:
83 queries in 0,248 seconds.