Вважати Зеленського дурником – величезна, фатальна помилка

20061
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 9.7K
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 39
  •  
  •  

Вважати Зеленського дурником - величезна, фатальна помилка

Дуже велика помилка вважати Зеленського недолугим дурником, і не більше того. Малоосвідченою людиною яка випадково стала президентом України. Це абсолютно не так, не купуйтесь на це, він ворог, підступний і жорстокий…

Давайте вже ми не будемо дурниками, ворога не можна недооцінювати, Зеленського привели до влади кремлівсьими технологіями не дарма, їм потрібен був слухняний і досвідчений актор, який би вщент спаплюжив всі надбання Революції Гідності, втоптав у багнюку Героїзм Захисників України і самовіддану працю волонтерів… І він з цим дуже добре справляється, ворогові потрібно віддавати належне, інакше його не перемогти!

В IV квартале экономика Украины показала самый низкий рост за четыре года

Саме він був потрібен, після того як він зі сцени порівняв Україну з повією, а Українських воїнів з баранами. Імперські тролі почали тоді його підіймати в очах людей малоосвідчених, для котрих головне в житті шмат сала і сулія горілки чи напас драпу. Водночас принижуючи і оббріхуючи з-за поребрика з їхньою ж допомогою істинного Гетьмана, котрий поклав на алтар незалежності своє здоров’я і чималу частину свого достатку… Якого одні зрадили, інші замало зробили щоб цього не допустити…

І зараз в Мюнхені він саме зіграв ганебний, недолугий виступ, щоб ще більше відвернути від нас світову спільноту… Він просто прекрасний агент Кремля, ліпшого й не придумаєш!

Віктор Станіславович


Ганебний виступ Зеленського, га-неб-ній-ший.
Примітивний йумор, благання пожалєть, апелювання до “простих людєй світу” та постійне підкреслення своєї “несистемності”, ніби це має розчулити світових хижаків.
Що йому “нІколи думати” ми помітили.

Зеленскому требуют провести психиатрическую экспертизу

Таке враження, що виступав на колінах.

Валерій ПрозапасВважати Зеленського дурником - величезна помилка

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
56 queries in 0,826 seconds.