Власники віджатих підприємств будуть позиватися до ЄСПЛ

369
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб готують рекомендації власникам підприємств на неконтрольованих територіях Донбасу для подачі позовів до Європейського суду з прав людини. Про це повідомив заступник міністра МінТОТ Георгій Тука.

Власники віджатих підприємств будуть позиватися в ЄСПЛ


«На цей раз, уловка «мы не конфисковывали/национализировали, мы просто ввели внешнее управление» не пройде. Звісно, Росія з ОРДЛОю будуть посилено протискати тезу «це наша відповідь на украінську блокаду Донбасу», але, сподіваюсь, нам вдасться заблокувати такі потуги ворога», – зазначив він.Раніше повідомлялося, що ватажок проросійських бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що близько 40 підприємств української юрисдикції перейшли під зовнішнє управління в ОРДЛО.

Любомир Гузар: «Не дай Боже, щоб ми один одного ненавидiли»

У середу 1 березня донецькі і луганські бойовики заявили, що підприємства під українською юрисдикцією, розташовані на тимчасово окупованій території Донбасу, переходять під «зовнішнє управління» бойовиків «ДНР» та «ЛНР».

У вівторок ввечері СБУ оприлюднила запис розмови ватажка донецьких бойовиків Олександра Захарченка про те, що вони готують власну «блокаду», зокрема постачання вугілля, на територію підконтрольну Києву.

Как Обама перед уходом подложил свинью Трампу и путину

У Кремлі, звідки керують бойовиками на Донбасі, заявили, що не вважають так звану «націоналізацію» підприємств захопленням.

Картриджи для Gillette самых популярных бритв


Як економити електроенергію і чи дійсно нам потрібно стільки світла


Акция! Подсветка IllumiBowl для унитаза. Хит.
ПОСМОТРЕТЬ

Покупайте 8 штук в комплекте почти даром! Выгодно.
ПОСМОТРЕТЬ

5 штук ламп по супернизкой цене! Спешите купить!
ПОСМОТРЕТЬ

Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
59 queries in 0,869 seconds.