Влада перенаправила 3,5 млн$ виділені для онкохворих на ремонт доріг

189
Поділитись з друзями
  • 18
    Поделились

Зеленій мразоті виявилось мало ковідного фонду, кошти для допомоги онкохворим, перерозподілені на піар найвеличнішого потерпілого і розпил фірмами-прокладками… ред. Український світ

Влада перенаправила 3,5 млн$ виділені для онкохворих на ремонт доріг

В Україні частину грошей з Фонду боротьби з COVID-19 перенаправили на ремонт доріг, а потім туди ж вирішили пустити і гроші, спрямовані на боротьбу з онкозахворюваннями. Понад 3,5 мільйони доларів спочатку були виділені на головну онкологічну лабораторію в країні, якій давно потрібен ремонт. Але замість лабораторії ремонтувати вирішили дороги.

В Національний інститут раку в Києві пацієнти з’їжджаються з усієї України. Лікарка і завідувачка лабораторією Наталія Храновська показує тутешню лабораторію.

«Тут понад 30 років не було ремонту. Меблі всі застарілі, устаткуванню — понад 10 років», — розповіла Наталія Храновська, передає Радіо Свобода.

Зеленая плесень дохазяйнувалась, дефицит бюджета минус 200 млрд

Саме тут проводять основну діагностику раку. Багато досліджень робити зовсім не можуть, тому що немає необхідного обладнання. Те, що є, куплене переважно за гроші спонсорів.

«Ми дуже його бережемо і підтримуємо, але все інше, ви бачите, воно вже не витримує критики, ну ось … все говорить саме за себе», — говорить Храновська.

Ще в 2017 році влада пообіцяла провести реконструкцію цієї лабораторії. Підготували проєкт, з бюджету виділили понад 3,5 мільйони доларів, але через бюрократію роботи досі не почалися, говорить Храновська:

«Лабораторія такого рівня в Національному інституті раку, вона зараз тримається виключно на ентузіазмі співробітників цієї лабораторії, які фанати і фахівці своєї справи, справжні фахівці своєї справи і просто хочуть продовжувати свою роботу».

Ніколи Україна ще не мала настільки жалюгідного преЗЕдента

А в жовтні цього року в уряді вирішили, що, оскільки гроші не використали, основну частину віддадуть на ремонт доріг і на реконструкцію монастиря у Львівській області та місцевого університету.


Проект потребує кардинальних змін, на які катастрофічно не вистачає коштів

Приват – 5169360003771403
Monobank – 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ


Поділитись з друзями


:
27 queries in 0,837 seconds.