Вітання з Новим 2019 Роком – східний фронт! (відео)

1423
 • 246
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 14
 • 4
 •  
 •  
  264
  Поделились

Поздоровлення з прийдешніми святами зі східного фронту! Вітання з Новим 2019 Роком від 10 Гірсько-Штурмової бригади. Якщо можете – напишіть вітання нашим хлопцям, вони читають! Слава Русі-Україні!

Вітання з Новим 2019 Роком - східний фронт!

трошки коментарів:
Хлопці з Новим 2019-м роком! ДОНЕЦЬК ВІТАЄ ВСЮ УКРАЇНУ!!! Люблю Вас, мої рідні
Дякую за привітання! Везіння вам хлопці! Завдяки вам, вся Україна буде святкувати Новий Рік під дзвін келихів шампанського , а не під звук роботи ДШК. Низький уклін вам. Слава Україні! Слава Захисникам України! З наступаючим !!!!!
Тримайтеся, хлопцi, Шостка з вами!
Сил вам та твердої руки!.
Слава Nації.
Ті хто чемно вели себе в цему році будуть їсти шоколад. А ті хто був нечемний хай гризуть вугілля хотіли “руский мир” ось і діставайте камені з неба 😀 !!!))))
Справжніх і Вільних З Новим Роком!???
Дякуємо! Повертайтесь с ПЕРЕМОГОЮ!
З Новим Роком Хлопці !! Хай здохне карлік у 2019 році!! Слава Україні!
Чарівні слова!! Надихають!!
Вітання побратимам від ракетно-артилерійських військ!….
Хлопці, я хоч зараз і в Резерві але ЯК ТІЛЬКИ БУДУ ПОТРІБЕН – ВІДРАЗУ ЇДУ!!!
С Победой Мужики, ЖИЗНИ ВАМ и с Новым МИРНЫМ ГОДОМ!??
Ви чарівні, хлопчики! Щасливого, мирного, переможного вам року прийдешнього! Бережи вас Бог, рідненькі!
Ой, какой крутой Дед Мороз!!!!! Я просто визжу, честно!!!! Наші рідні хлопці!!! Ми вас всіх любимо чекаємо вітаємо ??????? які ви наши гарні, хоробрі воїни! Бажаємо вам всім повернутися додому живими і здоровими, наші захисники! Ви заставили меня расплакаться….)))) Дякую, рідні! З Новим Роком!!!)))
Дід мороз пі*ди сєпарам вже приніс?
Щира дяка за таке надзвичайне! …..мі-мі-мі))) поздоровлення!!! Ріднесенькі! Вдачі! Здоров’я! Й повернення до рідної домівки! Щастя та процвітання нашій любимій країні, неньці – Україні! Й ПЕРЕМОГИ над зовнішним ворогом та внутрішними пацюками.
Спасибо вам, ребята. Мы Вами гордимся.
Дякуємо щиро! Велика повага і шана Вам, хлопці! Ви кращі! З Новим Роком !
Дякую хлопці, ви найсильніши, ви найкращі! Бережи вас Бог, ми завжди перед вами в боргу і завжди будем вам дякувати. З прийдешнім Новим Роком! Від себе – цілую вас всіх!
Характерно то що на Українському танкові Американський санта-клаус я вже відчуваю сюжет кацап-ТВ : Америка нелегально засилає в Україну воєнних передягнутих в санту !!!! новітні розробки в Укрів камуфляж червоного кольору щоб коли вони їдять дітей кров не бруднила форму !!! ахаххАХХАХААХАХ З НОВИМ РОКОМ ВСІХ ))) і нехай все зло лишиться в старому році Слава Україні
С новым годом и слава Украине!
Зі Святом Вас там всіх пацани і дівчата і Дякую ,Дякую , дякую! Дід Святий Миколай, Класно з кулеметом на перевіс виглядає і в броніку ) Святий Миколай, сепарам подарунки 7,62 роздавай))))
Пусть в каждый кацапский дом придет бандеровский дед мороз на танке ?…..рассеяне вы это давно выпрашиваете, Слава Героям Украiни! З Новим Роком наших захистникiв повертайтесь живими i здоровим??????⛄❄️


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
62 queries in 0,863 seconds.