Вітання бойовому генералу Забродському!

901

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

У свої 48 років, генерал Михайло Забродський має стільки бойового досвіду, що його б вистачило на декілька успішних військових кар’єр. Сплановані і проведені ним бойові операції, стали прикладом для знавців військової справи у всьому світі.

Вітання бойовому генералу Забродському!

Саме під його керівництвом, у серпні 2014 року відбувся найдовший у новітній воєнній історії Рейд у тил ворога. (За два тижні, виконуючи бойові задачі, бригада Забродського пройшла 470 км від Слов’янська до Маріуполя, потім — вздовж російсько-українського кордону, і через Луганськ повернулася до Слов’янська).

Після нього, РФ неодноразово намагалась знешкодити небезпечного генерала, який був ворогу як кістка в горлі, зокрема відкривши проти нього кримінальне провадження. Пізніше генерал Забродський розкриє деякі із подробиць цього легендарного Рейду. Як от випадок, коли після бою під Савур-Могилою наші військові феєрично збивали сепаратистські прапори: «Прапор довго, як кленовий лист, падав на землю. Заради таких секунд, варто жити. Відчуття успіху бою, мінімальні втрати і перемога, і противник відійшов – і цей прапор падає практично з неба тобі під ноги…».

Харківський волонтер потребує допомоги!

І таких переможних моментів, у арсеналі командувача ДШВ, важко перелічити.
Адже з самого початку російської агресії на Сході, разом із особовим складом, він пройшов найгарячіші точки: Слов’янськ, Краматорськ, Лисичанськ, Степанівку, Мар’їнку, Маріуполь, гору Карачун та Савур-Могилу… За такими мужніми та професійними військовими, як Михайло Забродський – майбутнє нашої армії та всієї України.

Щиро вітаю з днем народження, Генерале!
Пишаюся, що ви є частиною нашої потужної команди «Європейської Солідарності».

Петро Порошенко


На спротив кремлівській пропаганді

Приват — 4149629330059817
Monobank — 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ

Станьте покровителем!
:
23 queries in 0,974 seconds.