Віталій Портніков: світ хаосу, війн та криз – прогноз на 2017 рік

449
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков спрогнозував, що 2017 рік може бути вкрай нестабільним щодо подій у світі.

«2017 рік може стати часом, коли в непорушності правила про невиконання нездійсненних обіцянок доведеться переконатися жителям багатьох країн світу. Вже наприкінці 2016 роки ми переконувалися, як гарячково шукаються механізми для подолання наслідків нідерландського референдуму – виявилося, що відкинути багатосторонню угоду це одне, а домогтися згоди з цим всіх країн ЄС – зовсім інше», – висловив думку публіцист.

Віталій Портников світ хаосу, війн та криз - прогноз на 2017 рік«2017 року ми будемо з інтересом спостерігати, як уряд Великобританії буде намагатися і з ЄС вийти, і преференції для своїх громадян зберегти – і яке роздратування охопить британське суспільство, коли виявиться, що неможливо позбавити чогось інших – і зберегти для себе», – спрогнозував він.

Крім того, він запевнив, що швидкий вступ на посаду обраного президента США Дональда Трампа стане «найбільшим експериментом» для світу.

«Найбільший експеримент – це Сполучені Штати, де обраний президент Дональд Трамп виявиться перед «дилемою Олланда» – ризикнути виконати все те, чого очікують від нього «розсерджені громадяни» або обрати зі своєї великої передвиборчої програми відносно реалістичні пункти і зосередитися на них. Але в будь-якому випадку потрібно зрозуміти, що Трамп – не чарівник, а бізнесмен, який став політиком. а політики не мають змоги творити дива, вони діють у світі невблаганних економічних і політичних реалій», підкреслив у статті для 7Days журналіст.

«Найголовніше, втім, це не те, що ми в черговий раз переконаємося в правильності тези про нездійсненність нездійсненного. Головне – це висновки, які зроблять громадяни», – стверджує ведучий.

«І в результаті ми або повернемося у світ відповідальної політики, в якій і виборець і обирачі будуть розуміти, про що взагалі йде мова – або остаточно потрапимо у світ, де один популіст буде намагатися перевершити іншого ще більш гучними і привабливими словами. Це буде світ вічного хаосу, криз, конфліктів, воєн і постійних розчарувань. Але, можливо, це і є той глобальний високотехнологічний світ, про який всі ми мріяли», – підсумував Портніков.

Віталій Портников

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.


Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


Альфа-Банк

Номер рахунку- 2924701
Валюта рахунку- UAH
Банк- ПАО “Альфа-Банк”
МФО Банка- 300346
ЕГРПОУ Банка- 23494714
ИНН- 2288616152
Призначення платежа- Поповнення карткового рахунку № 26254002372388
.


.


PayPal
viktor62zvs@gmail.com


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
63 queries in 1,058 seconds.