Висловлюю глибочезне занепокоєння

929

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Висловлюю глибочезне занепокоєння

Сьогодні, буквально пару годин тому з ініціативи німецької сторони відбулася телефонна розмова між виконувачем обов’язків Федерального канцлера Німеччини Ангелою Меркель та Путіним.

Докладно розглянуто ситуацію з біженцями на кордонах Білорусії із країнами ЄС. Висловлено занепокоєння гуманітарними наслідками міграційної кризи.

Президент Росії запропонував налагодити обговорення проблем у прямих контактах представників країн – членів Євросоюзу з Мінськом.

Путін та Ангела Меркель домовилися продовжити розмову на цю тему.

Кремлёвские срочно запустили процесс по втягиванию какашек обратно в жопу

Як там у народній мудрості Німеллера? Коли прийшли по комуністів тощо. Німці вирішили що раз Рашка з ними не межує, газ качає, шмот і брот німецький купує, то й похуй на вибрики Кремлівського карлика — нехай українці, поляки, грузини, молдовани, прибалти, сирійці, лівійці та інші народи самі розбираються з Хуйлом.

А тут несподівано засвітилася перспектива хуєвої хмари сирійців та іракців поповнити низку утриманців у Фатерлянді. І навіть хуй з ним на утримання, країна багата, а от мечеті та гуртки з ісламських інтересів та ісламського електронного рукоділля не гумові.

Пироманы и богохульники

Втім, несподівано Меркель і дупу підняла, і телефонує своєму другові Володимиру.

Ось я особисто висловлюю глибоке, ну просто глибоке занепокоєння цією ситуацією. На підтримку німцям я зараз обов’язково якусь німецьку порнуху подивлюся

Пишет толик с прибором  Переклад українською ukrmir.info


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422Поділитись з друзями


:
21 queries in 0,958 seconds.