VIRUSSIA — російське шпигунство на Балканах

1245

+++ в карму за репост

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз презентувала фільм про діяльність російських спецслужб на Балканах.

«Маю честь представити першу серію фільму VIRUSSIA, що був створений талановитим косовським журналістом, заступником директора Косовської телерадіокомпанії RTK паном Mentor Shala «Російське шпигунство на Західних Балканах».

«Переконана, що цей фільм мають подивитися в Україні, тому ініціювала переклад фільму українською та взяла участь в його озвучці. Цей фільм має велике значення для України, яка понад 7 років перебуває у війні з Росією, щоб глибше зрозуміти та порівняти цілі й методи просування Кремлем «руського миру» в різних країнах світу, протистояти російській пропаганді. Багато військових злочинців, що працювали на Кремль у складі ПВК Вагнер в Україні, також брали участь в злочинах на Балканах, а також Сирії», – наголошує Ірина Фріз.

Зараз відбувається двадцять друга російсько-українська війна

«Приєднуйтесь та поширюйте, щоб більше наших громадян дізналося правду про пандемію під назвою «руський мір», що розпочалась з Балкан», – закликала Ірина Фріз.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
67 queries in 0,249 seconds.