«Вимикач» України давно в руках Ахметова. Точніше — РФ, що стоїть за ним

923

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

«Вимикач» України давно в руках Ахметова. Точніше - РФ, що стоїть за ним

«Жодних доручень РНБО щодо розробки будь-яких графіків віялових відключень електроенергії не було. Їх немає», — сказав прем’єр Денис Шмигаль 5 листопада під час години запитань до уряду. В «Укренерго» підтримали прем’єра, повідомивши, що «обмеження споживання електроенергії запроваджувати не збирається». Влада переконує нас, що їй вирішувати, чи в Україні будуть віялові відключення, але вимикач давно в руках Ріната Ахметова стараннями того ж Шмигаля, пише ZN.UA.

Станом на 1 листопада запаси вугілля в країні становили близько 630 тис. тонн. На 8 листопада — 479 тис. Відчули динаміку? А зазвичай наша місячна потреба — 1,5–2 млн. тонн. І Україні необхідно імпортувати приблизно 3,5 млн. тонн енергетичного вугілля для проходження зими.

Зеленський «наборов» олігархів більш ніж у два рази

Експерти почали бити на сполох ще влітку. Але в уряді ніхто не поспішав із вирішенням цих проблем і не пояснював, що брак вугілля переважно стосується державних запасів. І якщо вся українська теплогенерація виробляє близько 35% електроенергії, то державні ТЕС десь 15%, яких у нас може не бути цієї зими.

Україна та її енергоринок опинилися в заручниках у Ріната Ахметова та його компанії ДТЕК, яка зараз володіє 70% запасів усього енергетичного вугілля в країні та цілком логічно витрачатиме своє вугілля для роботи своїх же ТЕС. Ну і для шантажу, звісно.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422Поділитись з друзями


:
21 queries in 0,979 seconds.