Віктора Шура катуваннями змушують відмовитись від зустрічі з консулом

277
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Його погрожували «в столипіні покатати місяць до Красноярська, щоби заспокоївся»

Громадянина України, в’язня Кремля Віктора Шура катуваннями змушують відмовитись від зустрічі з консулом України в Росії Генадієм Брескаленко. Про це у своєму Facebook повідомила правозахисниця Яна Гончарова.

Віктора Шура катуваннями змушують відмовитись від зустрічі з консулом


«Сьогодні (7 квітня – ред.) до Віктора Шура приїжджав консул України Геннадій Брескаленко. Ще до цього співробітники колонії кілька разів змушували Шура написати відмову від зустрічі з консулом, погрожуючи «в столипіні покатати місяць до Красноярська, щоби заспокоївся». Те ж відбулося і сьогодні – зранку його викликали і змусили писати відмову. Коли Віктор не став цього робити, його «для профілактики» закрили в одиночній камері без світла, опалення, меблів, води, їжі і туалету. Протримали його там до 7 вечора, сказавши, що «ні в якому разі не дадуть зустрітися з консулом». З моменту переведення в Брянськ Шур також не отримує листів і, як і раніше, не отримує газету. Крім як тортурами, це назвати не маю чим. Його дочка Ольга Налімова вже написала заяву до [Уповноваженого з прав людини в РФ] і взагалі має намір скаржитися всюди», – написала вона.

Гончарова також повідомила, що має намір звертатися до Міністерства закордонних справ України для реагування цього відомства щодо ситуації с Шуром. Вона також закликала українців писати листи в’язню.

Як раніше повідомляла Гончарова, Шур був засуджений в 2015 році за шпигунство на користь України. Його заарештували в 2014 році за те що він, нібито, фотографував секретний об’єкт – невикористаний (за деякими даними – все ж знову введений в експлуатацію) аеродром. Суд був закритим, Шур визнав свою провину (йому обіцяли невеликий термін якщо буде співпрацювати) і отримав 12 років суворого режиму.

У 2016 році Шур отримав українське громадянство за правом територіального походження. До цього він мав посвідку на проживання в Україні.

Як пише emigrussia.org, до отримання громадянства України Шур був громадянином РФ. Він був народжений на території УРСР і всі його родичі донині проживають в Україні. Після розвалу СРСР він віддав перевагу російському громадянству, тому що його професійна діяльність була пов’язана з постійними поїздками по території Росії (Шур – колекціонер, збирає рідкісні керамічні вироби). Останнім часом він проживав в Чернігові, підтримував українських волонтерів та був прихильником Євромайдану.

Зараз відбувається двадцять друга за рахунком російсько-українська війна

 

Контейнери з хім.зброєю на атакованій авіабазі Шайрат ідентичні російським

 

Українка поганяла росіянку підсрачниками по рингу

Загрузка…


Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
62 queries in 1,012 seconds.