Відео затримання «чорного волонтера», який відправляв гуманітарку в ЛНР і ДНР

452
  • 12
    Поделились

Акторській майстерності та винахідливості шахрая може позаздрити навіть самий кращий байкар чи артист!!!! Найогиднішим є те, що злодій обманював людей, які всім серцем вболівають за наших вояків. Нічого не стримувало нечистого на руку волонтера на шляху до власного збагачення, серед його численних жертв були також люди з невеликим матеріальним статком, навіть інваліди та пенсіонери!!!!

Завдяки використанню впродовж декількох років такої добре налагодженої підлої схеми, нажива зловмисника, не враховуючи матеріальні цінності, могла сягати в місяць до 20 тисяч гривень. Звичайно, що дана особа діяла не самостійно, заради «відводу очей» та отримання «офіційного» статусу, шахраєм і його поплічниками було зареєстровав ГО «Народно-патріотичний рух України» (Код: 39566549).

Відсутність детальних звітів про бурхливу допомогу армії, злодій нахабно виправдовував військовою темницею, бо за його словами, він активно підтримував матеріально СБУ «А» та розвідку!!!

Посилання на сторінку «псевдоволонтера» Олега Котенка тут: https://www.facebook.com/olkotenko

Однак, як з’ясувалося згодом, дана особа, немає ніякого відношення до волонтерської діяльності в зоні проведення ООС, чи АТО та не здійснювала жодної допомоги українським військовослужбовцям, також, стало відомо, що Олег Котенко раніше вже був ув’язнений та відбував покарання за статтею 190 ч.4 «Шахрайство у Луганській області!
Коли правоохоронці, ветерани та громадські активісти впіймали шахрая на «гарячому», то він не зміг пояснити де і кому він допомагає. Від самосуду «чорного волонтера врятувало тільки те, що він був затриманий працівниками поліції.

Лідія Макаренко


Допомога сайту

Приват – 4149605466065448
Приват$ – 5168742712978968

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
60 queries in 0,934 seconds.