Вибір зробити просто

315
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 133
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 9
  • 2
  •  

Насправді, на цих виборах дуже легко визначитися за кого голосувати, відповівши лише на одне питання: чи за Україну ти, продовження реформ і перемогу над Московією, чи за губернаторів-малоросів і колоніальне становище Неньки в якості придатку орди?

Вибір зробити просто

В 2014-му вибір зробити було значно важче. Тоді ми до кінця не знали, чого очікувати від Порошенка та від представників так званої націонал-демократичної коаліції. П’ять років війни довели, що президент впорався із своїми обов’язками (згідно чинної Конституції) Головнокомандуючого і головного дипломата держави на відмінно з плюсом. Гарант також довів, що вміє балансувати, розставляти за важливістю пріоритети держави, тиснути, коли це треба і, навпаки, залишатися над схваткою як вправний гросмейстер на шаховій дошці. Мені стиль і спроможність голови держави доводити загальнонаціональні задачі до кінцевої мети цілком влаштовують.

Опитування, за кого ви віддасте свій голос на виборах-2019

П’ять років гібридної війни і агресії найпотужнішої імперії світу проти нашої, розграбованої, доведеної олігархами до бананового становища країни також довели: жоден з так званих опозиціонерів, на жаль, не спромігся зробити щось корисне для України. Навпаки, дії цих тимчасовників довели, що їх шкурні інтереси для них важливіші за національні.

Дивіться: Зе – це московська пустишка, яка отримується за рахунок олігархів і країни-агресора (офіційно), яка не спроможна навіть висловити думку з державних питань. Тимошенко і Гриценко – жодного разу не були на фронті, між тим розікрали нашу армію до того стану, що стала можливою агресія Москви. «Дипломатія» цих політичних двоєчників полягає в обмазуванні України брудом, у зустрічах з політиками, які виступають за відміну санкцій проти РФ (випадок ЮВТ в ФРН), з європейськими сепаратистами пучдемонами, відловлюванні під туалетом Трампа і піарі на брехні: на Римському клубі, членом якого Вана не є, волонтерах Притули, хоча сама не допомагала ЗСУ, Столтенбергу, який не підтримав Вану, але Вана його іменем прикрилась. Ви серйозно можете назвати це дипломатією? 🙂 Про штучного «бійця за Дніпропетровський аеропорт», альфонса Гриценка годі й казати.

Хто там ще? Кремлівські шістки Бойко, Вілкул, Тарута, Мураєв? Чи, може, ви серйозно розглядаєте кандидатуру на очільника української Перемоги ахметівського блазня Ляшко або сучасного Швондера Капліна?

Вибір зробити просто«Свободівці» за 5 років нічим не запам’ятались, крім генпрокурора-аматора, влаштованих штучних бунтів під час війни і вбитих хлопців-нацгвардійців. Чи комусь подобається їх минула спільна діяльність з партією регіонів? Отож..

Якщо ти за Перемогу України, то, на жаль, вибір не великий – лише Порошенко. Як мінімум нове хрещення Руси – отримання Томосу він вже досяг, а цей крок найважливіший навіть за сотні великих і малих перемог на фронтах. Додайте ще конституційне закріплення курсу в ЄС і НАТО, величезний пласт впровадженої децентралізації, асоціацію з ЄС, безвіз, створення з мінусів найпотужнішого в Європі сучасного українського війська, в тому числі і за власні кошти, відсторонення від державних фінансових потоків олігархату, реструктуризацію держпідприємств, електронні системи закупівлі, реформу первинної ланки медицини, комплексне реформування (але ще без старту) судової системи, початок реформ практично у всіх галузях.. А зістрибнути з газової голки країни-агресора, диверсифікації оборонного сектору, енергетики взагалі і атомної зокрема, машинобудування, АПК (ті ж самі міндобрива), втримання економіки під час окупації і війни на плаву і найпотужніше в Східній Європі її зростання, очищення банківського сектору, найміцніша останнім часом в світі гривня і безліч інших прикладів змін в Україні вам ні про що не говорять? Але багато хто забуває крім війни шалений тиск внутрішньої п’ятої колони, реванш старої системи, активізацію агентів Кремля та шалений тиск у світі московських поплічників.

Вибір зробити просто

Отже.. Від добра добра не шукають. Прийде час і період Порошенка увійде в підручники історії, як період правління Де Голя, Неру , Аденауера чи Бен-Гуріона. Якщо порівнювати його правління з українськими постатями, то Володимир Великий, Іван Мазепа та Степан Бандера пишались би своїм колегою з 21 століття.

Олег ЛеусенкоПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
64 queries in 0,948 seconds.