Ватажок військової хунти Казахстану Токаєв наказав розстрілювати беззбройних людей

1483

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Нехтування правами людини в Казахстані показало профнепридатність оплоту демократії. Імпотентна реакція ЄС, ПАРЄ, ООН, НАТО на людиноненависницьку м’ясорубку говорить про світоустрій, що прогнив наскрізь.

Ватажок військової хунти Казахстану Токаєв наказав розстрілювати беззбройних людей

Кремлівський запроданець Токаєв заявив, що мовою російських окупантів оголосив, що наказав розстрілювати без попередження всіх незадоволених учасників народного протесту в Алмати.

При цьому Токаєв нахабно та безсоромно стверджував, що на Алмати нібито напали «20 тисяч терористів». Звідки взялася ця цифра?

Можна з великою впевненістю припустити, що спецслужби прокремлівського режиму мають певний список нелояльних громадян і опозиціонерів, яких постараються всіх убити і цей список якраз і містить імена 20 тисяч людей, пише КЦ.

Якщо у твоєму домі опинилися росіяни, їх складно змусити піти

Зважаючи на все, режим маріонеткової хунти має намір влаштувати масову різанину за допомогою Москви, а потім оголосити всіх убитих жителів Казахстану членами цього «20 тисячного загону терористів».

Тим часом в Алмати та інших регіонах Казахстану продовжуються протести. Найбільш напружена ситуація склалася в Алмати, колишній столиці Казахстану. Тут точаться справжні вуличні бої.

Каральні загони хунти, яка закликала на допомогу російську воєнщину для придушення народного повстання проти режиму злодіїв та маріонеток, відкривають вогонь на ураження натовпів демонстрантів. Рахунок убитих йде на десятки. Число жертв швидко зростає.

Німеччина засудила право України на захист від фашистської росії

Перші втрати зазнали і каральні сили путінської банди ОДКБ, формального об’єднання диктаторських режимів Середньої Азії, а також Лукашенка та маріонеткової Вірменії.

Напередодні атаку зазнала колона лукашистського угруповання, перекинутого з Білорусі до Казахстану. На трасі біля Алмати колона лукашистів була обстріляна. За попередніми даними знищено 1 та поранено 2 члени каральної банди.

На думку низки незалежних спостерігачів той факт, що режим хунти закликав на допомогу іноземні держави для придушення протесту народу свідчить про крайню нестійкість та слабкість режиму.

Фашист і вбивця Путін оголосив РФ миролюбною

За 30 років нафтогазового доларового дощу, який удосталь набивав кишені правлячих клептократів, режим не спромігся створити більш-менш вірну режиму силову банду. Судячи з панічного заклику до Москви допомогти, режим зовсім не впевнений у своїх силових структурах.

З останніх новин. Китай підтримав різанину учасників народного протесту, повторивши брехню російської пропаганди про якийсь закордонний вплив на «кризу в Казахстані». Тирани будь-яких країн і держав — це одне плем’я мерзотників і негідників.

З блогу Олег Леусенко  Переклад ukrmir.info


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
21 queries in 1,006 seconds.