Вартість газу в ЄС почала зупиняти економіку Європи

1227

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Пані Меркель, та з її подачі деякі недолугі політики в Європі дуже захотіли Північний потік добудувати, тепер мають газовий шантаж. Хоча думається що той шантаж врешті таки добряче вдарить по фашистській росії, закон бумеранга ще ніхто поки не відміняв…

Вартість газу в ЄС почала зупиняти економіку Європи

Фантастична вартість газу в ЄС почала зупиняти економіку Європи — багатьом підприємствам хімічної та харчової промисловості збитково закуповувати газ в даний момент. Адже газ став коштувати вперше в історії більше 1 долара за кубометр.

Ціна на газ на нідерландському хабі TTF рекордно злетіла, вперше в історії досягнувши позначки в тисячу доларів за тисячу кубометрів, свідчать дані лондонської біржі ICE.

На момент публікації вартість жовтневого ф’ючерса дорівнювала 83,42 євро за мегават-годину, або 1022,58 долара за тисячу кубометрів. Зростання в порівнянні з рівнем закриття попередньої торгової сесії склало дев’ять відсотків.

Газовий шантаж Європи Москвою призвів до здорожчання нафти

Ціна доходила до 1031 долара за тисячу кубометрів. Аналітики пов’язують зростання цін на газ в Європі, що триває з кінця серпня, з ажіотажним попитом, низьким рівнем заповнення підземних сховищ, а також з перебоями в поставках з фашистською росії.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
80 queries in 0,243 seconds.