В Україні в шість разів більше шлюбів, ніж розлучень

167
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 35
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Колись я статистично довів, що кількість кримінальних злочинів на душу населення (передусім важки – вбивства, грабежі, зґвалтування, тероризм тощо) у відсотковому відношенні в рази більше в тих областях, де населення більш денаціоналізовано, русіфіковано і де великий відсоток росіян. І, навпаки, чим більше в регіоні відсоток громадян української національності, де більше свідомих патріотів, там відсоток криміналу в рази менше.

Свободная любовь в русской деревне начала ХХ века

На сей раз я скористався офіційної статистикою і довів, що родини міцніші в тих областях, де відсоток не манкуртизованих українців більше. Дивіться самі:
На Львівщині кількість розводів складає 9,7% від кількості одружень. На Тернопільщині – 10,3%, Волині – 11%, Рівненщині – 9,5%, Франківщині – 9,6%, Закарпатті – 5,1%, Буковині – 10,4% і так далі.

История зла: традиционная семья русского насилия и духовного варварства

Беремо тепер більш зросійщені області: Донеччина (за виключенням окупованих районів, де статистика ще гірша) має 20,07% розводів зі всіх шлюбів, Харківщина – 21,5%, Луганщина (за виключенням окупованих районів, де статистика ще гірша) – 17,4%, Запоріжчина – .20,0% і так далі.

Отже, висновки прості: чим більш свідомості в українцях, тим менше вони кримінальні і тим міцніше в них інститут сім’ї. І, навпаки, чим більш зросійщено, манкуртизовано, атеїстичне і совкове населення, тим більш в їх середі злочинів та частіше розпадаються родини.

Гейраша имеет глубокие традиции гомосексуальных отношений

Будь українцем, вичавлюй з себе московіта і Україна переможе. Слава нації!
*****

У Мін’юсті озвучили радісні дані щодо укладення шлюбів та розлучень в Україні. “В 6 разів більше шлюбів, ніж розлучень. Така офіційна статистика за 2019 рік”, – йдеться у дописі у Facebook.

В Україні в шість разів більше шлюбів, ніж розлучень

Всього в Україні було укладено 237858 шлюбів, розлучень 38427. Згідно з даними Мін’юсту, у Києві було укладено 27998 шлюбів, а розлучень 4297.

Олег Леусенко


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
55 queries in 0,889 seconds.