В ООС демонстрировали делегации США доказательства агрессии РФ на Донбассе. А Зеленский в курсе?

190
  • 83
    Поделились

П’ять копійок: После таких новостей у меня один вопрос: видел ли эти доказательства главнокомандующий Украины? Демонстрация доказательств американцам – это хорошо, но они-то как раз в курсе, чья страна ведет агрессию против Украины. Пан Сирский, будь ласка, не забывайте о своем непосредственном начальстве, чтобы Зеленский завтра снова не сказал, что Россия утратила контроль над оккупантами Донбасса. Покажите ему факты.  —  Олег Леусенко

В ООС демонстрировали делегации США доказательства агрессии РФ на Донбассе. А Зеленский в курсе?

Командувач ООС Олександр Сирський проінформував американську делегацію про безпекову ситуацію в районі ООС та представив беззаперечні докази російської агресії на Донбасі. Про це повідомляється на сторінці штабу ООС у Facebook.

“Членам американської делегації були представлені беззаперечні докази російської агресії на Донбасі. Зокрема, продемонстровані захоплені у противника окремі зразки озброєння та військової техніки, що застосовується російськими окупаційними силами на території Луганської та Донецької областей”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що командувач ООС Олександр Сирський зустрівся з членом наглядової ради «Атлантичної ради» генералом США у відставці Девідом Петреусом та директором Євразійського центру «Атлантичної ради» Джоном Гербстом.

Як зазначається, американська делегація також відвідала Авдіївку, де відбулася зустріч із військовослужбовцями ЗСУ, що виконують бойові завдання безпосередньо на лінії розмежування. Іноземні гості побували й біля місцевого Меморіалу на честь загиблих українських військових.


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
93 queries in 0,929 seconds.