В Італії депутати вимагають від уряду пояснень щодо «представництва ДНР» у Турині

376
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

У запиті до прем’єр-міністра Італії, МЗС та МВС парламентарії вимагають відповіді, чи відкриття «представництва» «ДНР» не суперечить зовнішній політиці Італії та ЄС

Група італійських депутатів від провладної Демократичної партії направила парламентський запит до уряду з вимогою офіційно відреагувати на діяльність так званого «представництва ДНР в Італії», про відкриття якого у Турині оголосили минулого місяця. Свою ініціативу депутати-лівоцентристи оприлюднили 16 січня на прес-конференції в Турині.

В Італії депутати вимагають від уряду пояснень щодо «представництва ДНР» у Турині
У запиті до прем’єр-міністра Італії, МЗС та МВС парламентарії вимагають відповіді, чи відкриття «представництва» «ДНР» не суперечить зовнішній політиці Італії та ЄС і які заходи вживатиме уряд.

Журналисты под видом боевиков предложили Савченко открыть посольство «ЛДНР» в Киеве

«Це не є питання місцевого рівня – це справа національного масштабу, – заявив на прес-конференції депутат Умберто Д’Оттавіо, один із шести підписантів запиту.

«Слід протистояти фашистському націоналізму, який представляє так звана «республіка Донбас». Ми будемо чинити тиск допоки італійський уряд, створений місяць тому, не засудить ініціативу Мауріціо Марроне (координатор псевдо представництва «ДНР» у Турині – ред.)», – додав Д’Оттавіо.

А. Окуева: в зоне АТО произошел переломный момент в пользу Украины

В Італії разом з представниками Демократичної партії діяльності «центру ДНР» протистоїть також Радикальна партія та італійська редакція сайту Stop Fake. «Проросійські сили спробували раніше створити подібний орган у Чехії, але чеський уряд поставив їх на місце. На жаль, італійський уряд обрав очікувальну позицію, та ми впевнені: завдяки парламентському запиту уряд прояснить ситуацію», – зазначив Ігор Боні, представник італійських радикалів.

ХАМАС и «Исламский джихад» считают россию братским народом…

Сепаратистські ЗМІ минулого тижня повідомили про «спроби політичного тиску з боку членів провладної партії Італії на діяльність представницького центру ДНР в Італії».

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

14 грудня 2016 року у Турині відбулося відкриття так званого «представництва ДНР в Італії», яке діє при зареєстрованій неурядовій структурі – фонду «Магеллан». Засновники «консульства ДНР» в Італії – активісти правих партій – заявили, що мета організації – через дипломатичні та інституційні канали в Італії «сприяти міжнародному визнанню ДНР».

Русские оккупанты на Донбассе попали в капкан

Посол України в Італії Євген Перелигін назвав відкриття у Турині «представництва ДНР» провокацією, яку здійснили кілька громадян Італії. За даними дипломатів, на території Італії юридично не зареєстроване жодне «представництво» угруповання «ДНР». Це підтвердили 16 грудня Радіо Свобода українські дипломати у Римі.

ГлавКомДорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


Альфа-Банк

Номер рахунку- 2924701
Валюта рахунку- UAH
Банк- ПАО “Альфа-Банк”
МФО Банка- 300346
ЕГРПОУ Банка- 23494714
ИНН- 2288616152
Призначення платежа- Поповнення карткового рахунку № 26254002372388
.


.


PayPal
viktor62zvs@gmail.com


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
61 queries in 0,975 seconds.