Уряд потроху відокремлюється від своїх громадян

360

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

На протязі цієї неділі мав нагальну потребу зв’язатись з урядовою гарячою лінією, телефонував по номерам які вказані на гарячій цілодобовій лінії, на протязі всього тижня отримував по тим номерам одну відповідь- на жаль на даний момент усі фахівці зайняті в розмові з заявниками. Таку відповідь отримував в любий час, оскільки лінія як написано цілодобова, то пробував телефонувати навіть о 2-ій, 3-ій годині ночі, не знаю які там в такий час їм заявники телефонують, та і в такий час відповідь та сама.

Уряд потроху відокремлюється від своїх громадян

Чому виникла така потреба? Я інвалід, практично не можу через хворі ноги ходити, а проблема виникла дуже важлива. Живу в Харкові, я думаю вся Україна знає хто в Харкові стоїть при владі, і чому в адміністраціїї міста так ненавидять патріотів, тим паче я ніколи не приховував від них своїх поглядів.

Спроби зарееструватись на сайті ukc.gov.ua також не дали ніяких результатів, після реестрації приходить посилання підтвердження на ел. пошту, яке веде на неіснуючу сторінку, електронну заяву також подати неможливо. Чомусь не думається що в уряді нема працівників які не можуть виправити ситуацію, скорше така ситуація створена штучно, щоб простий народ не заважав можновладцям спокійно наїдати свої барила.

Уряд потроху відокремлюється від своїх громадян
Ми були потрібні коли віддавали останнє на Армію України, коли я далеко за північ сидів за комп’ютером і шукав людей які мають бажання допомогти хлопцям в АТО вижити і перемагати. Ну а тепер після траншів МВФ та інших смаколиків їм люди стали непотрібні, їм чомусь здається що вони закріпились у владі і ніхто і нічого їм вже не загрожує. Так ось що я вам скажу, дорогенькі «можновладці» - Янукович теж так вважав, і де він зараз? Не доводьте ситуацію до точки кипіння, бо знов може вибухнути, а з набутим досвідом нарід України вас в Ростов вже не випустить. Українці терпеливі, але якщо рвоне- мало не здасться.

Так що помисліть, або ви з народом України, або можете стати ніде...
:
23 queries in 1,621 seconds.