«Укроборонпром» об’єднав довкола себе 558 оборонних підприємств

730
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

13 квітня ДК «Укроборонпром» підписав Меморандум про співпрацю з «Лігою оборонних підприємств».

Як зазначив очільник концерну Роман Романов, цей документ розпочне новий етап у кооперації підприємств державного та вітчизняного ОПК, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Укроборонпром» об'єднав довкола себе 558 оборонних підприємств


“Це нова сторінка в історії ОПК України. Ми переходимо наші відносини на новий рівень, щоб бути конкурентноспроможними на світовому ринку. Відтепер офіційно співпрацюватимуть 134 підприємства Концерну,  30 підприємств “Ліги” та 394 підприємства, що залучені у рамках імпортозаміщення”, – заявив Романов.

За його словами, цим Меморандумом концерн включає “Лігу оборонних підприємств” до кооперації з обласними адміністраціями, виконання державного оборонного замовлення та спільні розробки новітнього озброєння.

Нагадаємо, 21 грудня 2016 р. в прес-центрі «Укрінформу» відбулося засідання-презентація «Ліги оборонних підприємств України» на тему «Потенціал приватних оборонних підприємств України. Шляхи розвитку і подолання проблем».

Серед учасників заходу були народні депутати України, керівництво РНБО України, Міноборони України, керівники приватних оборонних підприємств – учасники «Ліги», серед яких ПрАТ «НВО «ПРАКТИКА», ПАТ «ЧЕЗАРА», ХК «Укрспецтехніка», НВП «Атлон-Авіа» та ін., а також провідні профільні експерти.

Організатором заходу виступив Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння.Фантом – воїн майбутнього -viktor1962

США скинули на ІДІЛ в Афганістані «найпотужнішу неядерну бомбу» (відео)

 

Неймовірне хамство російського посла шокувало світову спільноту

 

Необхідна наша допомога тяжкохворим дітям-сиротам із зони АТО та дітям з інвалідністю

Загрузка…


Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк номер картки в гривнях – 4149605466065448

Приват банк номер картки долар – 5168742712978968

Переказ коштів можна здійснити за адресою sendmoney.pb.ua


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,961 seconds.