Українці — високопрофесійні воїни, – командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі Бен Ходжес

830
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 10
  •  
  •  

Під час Дня високоповажних гостей танкових змагань «Сильна Європа», у четвер 11 травня, командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі тризірковий генерал Бен Ходжес повідомив, що вдруге після тривалої перерви проходять ці міжнародні танкові змагання. Мета «Strong Europe Tank Challenge» – підвищення технічного і професійного досвіду танкових підрозділів в арміях країн Європі.

– Важливим є підвищення готовності, вдосконалення співробітництва між союзниками та друзями. Без змагань це було б недосяжним. З кожним роком змагання значно покращуються, якщо говорити щодо якості програми та, безперечно, дружньої участі Австрії та України, які стали учасниками цього разу. Українські солдати єдині серед учасників змагань, хто має реальний, справжній бойовий досвід проти ворожих танків. Всі дослухаються до їхнього досвіду,- зазначив тризірковий генерал Бен Ходжес.

– Українці використовують дуже маневрений танк на відміну від американських «Абрамсів, німецьких «Леопардів» чи французьких «Леклерків», вони — високопрофесійні воїни, цікавляться технічним оснащенням інших команд. Досвід українського взводу, який воював проти російських танків є надзвичайно корисним для всіх нас. Це один з мотивів прийняття рішення щодо участі України у цьогорічних змаганнях, і сподіваюсь, що вони братимуть в них участь і надалі, – сказав командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі.

Він розповів, що на полігоні Графенвір командири взводів і екіпажі постійно відпрацьовують швидкість ухвалення рішень із визначення цілей та їх ураження. Тут перевіряється швидкість, від якої у бойовій ситуації залежатиме життя – як швидко командир визначить ціль і як швидко екіпаж зможе її уразити на відстані.

– Насамперед, ми не прагнемо бути змаганнями оборонних індустрій. Метою змагань є визначення найкращого танкового взводу. Немає різниці – «Т-64», «Леопард», «Леклерк» або «Абрамс» – головне злагодженість взводу, перевірка взводу загалом, а не тільки машини чи екіпажу. Наприкінці змагань ми усвідомили, що найголовніша наша зброя – це розум і серця наших воїнів, – поділився враженнями командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі тризірковий генерал Бен Ходжес.

В Австрии требуют расследовать финансирование русских центров

 

Крыша едет чуть шурша: самые бредовые заявления главаря Дыры Захараста

 

Уже никто ничего не скрывает, кроме троллей в инете

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
62 queries in 1,035 seconds.