«Українського диверсанта» Панова доставили в суд

541

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

«Українського диверсанта» Панова доставили в суд


Спійманий у резинових капцях і з двома рюкзаками на плечах «диверсант» перебуває у Київському суді Сімферополя. В чому він «зізнається» після катувань і жорстоких побоїв- невідомо.

«Українського диверсанта», жителя міста Енергодар Запорізької області Євгена Панова, якого звинувачують у нібито організації терактів у Криму, привезли в Київський суд Сімферополя. За клопотанням ФСБ буде прийнято рішення про обрання Євгену Панову арешту.

Нагадаємо, 10 серпня Федеральна служба безпеки РФ повідомила про запобігання в окупованому Криму терористичних актів, які нібито були підготовлені Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, а також у загибелі двох російських силовиків.

Видео цирка Шапито из-за поребрика, ФСБ лепит фейки…

7 серпня в російських ЗМІ почала з’являтися інформація про нібито перестрілку на адміністративному кордоні з Кримом. За словами «прикордонників» на кримському боці, саме через цю інформацію кордон закрили в обидві сторони, почали встановлювати блокпости і підняли у небо вертольоти.

У ФСБ також заявили, що в результаті проведених оперативно-розшукових заходів у ніч проти 7 серпня в районі міста Армянськ було виявлено групу диверсантів.

Крім того, у ФСБ заявляють, що в ніч проти 8 серпня спецпідрозділами Міністерства оборони України нібито було здійснено ще дві спроби прориву диверсійно-терористичних груп, яким запобігли силові підрозділи ФСБ Росії і взаємодіючих відомств.

Джерело

P.S. З’їздив дядько до Криму окупованого відпочити… а попереджали ж- нічого робити на окупованих землях Українцям…:
19 queries in 1,792 seconds.