Українські військові розповіли, як взяли позицію «ДНР» під Дебальцевим (відео)

277

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост
У 54-ій механізованій бригаді ЗСУ розповіли, як пройшли 4 кілометри і взяли позицію «Мурашник» під Дебальцевим, котра належала «ДНР».
 
 «Вони не очікували, що ми підемо в контрнаступ, вони звикли, що в нас «аватарська» бригада, але виявилось, що «аватарська» стала бойовою — а 1-й батальйон зі своїм завданням впорався», — заявив командир 1-го батальйону 54-ї бригади Олексій Оцелкревич з позивним «Купол».
 
 Говорячи про Мінські домовленості, він сказав, що на початку «Мінська» Дебальцеве було підконтрольним ЗСУ, тому якби навіть вони зайшли в Дебальцеве, нічого б не порушили.
 
«Батальйон пішов двома флангами на позиції бойовиків і 4 години утримував їхні позиції. Коли прийшла команда відступити — спокійно відійшли. З втрат двоє загиблих і 11 поранених. Усіх змогли вивезти. В окопах бойовиків знайшли документи не лише солдат армії «Донецької народної республіки», а й паспорти двох російських лейтенантів», — розповів командир.  Крім того, у цьому бою загинув французький оперний співак — Василь Сліпак з позивним «Міф». Його командир Олександр Карась з позивним «Подолянин» каже, що зі своїм завданням кулеметника «Міф» справився, групу прикрив.

Загрузка…:
20 queries in 1,643 seconds.