Українські військові розповіли, як взяли позицію «ДНР» під Дебальцевим (відео)

328

+++ в карму за репост
У 54-ій механізованій бригаді ЗСУ розповіли, як пройшли 4 кілометри і взяли позицію “Мурашник” під Дебальцевим, котра належала “ДНР”.
 
 “Вони не очікували, що ми підемо в контрнаступ, вони звикли, що в нас “аватарська” бригада, але виявилось, що “аватарська” стала бойовою — а 1-й батальйон зі своїм завданням впорався”, – заявив командир 1-го батальйону 54-ї бригади Олексій Оцелкревич з позивним “Купол”.
 
 Говорячи про Мінські домовленості, він сказав, що на початку “Мінська” Дебальцеве було підконтрольним ЗСУ, тому якби навіть вони зайшли в Дебальцеве, нічого б не порушили.
 
“Батальйон пішов двома флангами на позиції бойовиків і 4 години утримував їхні позиції. Коли прийшла команда відступити – спокійно відійшли. З втрат двоє загиблих і 11 поранених. Усіх змогли вивезти. В окопах бойовиків знайшли документи не лише солдат армії “Донецької народної республіки”, а й паспорти двох російських лейтенантів”, – розповів командир.  Крім того, у цьому бою загинув французький оперний співак — Василь Сліпак з позивним “Міф”. Його командир Олександр Карась з позивним “Подолянин” каже, що зі своїм завданням кулеметника “Міф” справився, групу прикрив.

Загрузка…:
74 queries in 0,276 seconds.