Україна посіла 24 місце за «силою паспорта»

287
  • 11
    Поделились

Україна поступово підіймається в рейтингах світових, здобуває перемоги, стає відомою у світі. В більшості країн нарешті почали розрізняти між Україною і росією, але зрадодятлам то не канає, вони шукають президента з чарівною паличкою, щоб одразу і все…

Україна посіла 24 місце за «силою паспорта»Український паспорт посів 24 місце за спектром можливостей, які надає своєму власнику, за рейтингом Global Passport Power Rank 2018.

За даними рейтингу, паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 90 країн. Ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибутті, а для поїздок до 67 держав мусять оформляти візу завчасно.

Згідно зі звітом за 2017 рік, Україна минулого року посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн.

Серед країн, для відвідин яких українцям все ще потрібна віза – Японія, Сполучені Штати, Велика Британія, Ірландія та Китай.

Перше місце в цьогорічному рейтингу посів документ, що посвічує громадянство Сингапуру – його власники можуть подорожувати без віз до 127 країн, і лише в 32 мусять оформлювати візу.Загрузка…


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
58 queries in 0,885 seconds.