Україна крокує у космос: майже усім недорогеньким пофіг

1062
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 427
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 22
  •  
  •  

Україна крокує у космос: У США протестували двигун українсько-американської ракети Firefly Alpha.

Хоча аерокосмічне підприємство Firefly Aerospace це приватне підприємство, але працює по ліцензіям НАСА.

2017 року компанію Firefly Aerospace Тома Марк’юзіка, яка переживала фінансові труднощі, викупив український бізнесмен Макс Поляков, засновник асоціації Ноосфера та EOS Data Analytics. До проектування долучилось конструкторська група з міста Дніпро.

Компанія планує з 2021 року запускати дві таких ракети на місяць. У планах також розробка важчої ракети “Бета”, яка, ймовірно, складатиметься з трьох скомпонованих разом ракет “Альфа”. “Бета” зможе доставляти грузи і астронавтів до Місяця.

Це дивно взагалі, що стаття про досягнення України в космічній галузі мало кого зацікавила. Може ніхто не подумав, яке це має відношення до виборів, чи до того, що, як люблять в нас казати, “мажуть на хліб”?

То я дозволю собі трохи пояснити важливість цієї події.

Її сенс в тому, що Україна знайшла собі нового партнера у виокотехнологічній галузі, якою є виробництво космічної техніки. 25 років ми плентались у хвості росії, для якої ми виробляли високотехнологічні комплектуючи, чи збирали всякий совковий мотлох з їхніх комплектуючих.

І ось ми почали напряму співпрацювати з НАСА – самим високотехнологічним виробником у світі, якого не наздогнати ні росії, ні Китаю, ні навіть Європі.

І зроблено це з подачи Пороха, який за 5 років досягнув не тільки енергонезалежності від рашки, але зумів досягнути і незалежності високотехнологічної галузі, і тим самим зберіг її для України.

Бо космічна галузь рашки гине на очах, і наша загнулася б разом з нею. З Дніпра вже багато специалістів виїхало, а ще років через 5 не осталося б взагалі. А зараз у людей є робота, є гроші і є на що надіятись у майбутньому.

Пруф 1Пруф 2.

Нагел Херр


Загрузка…


:
Загрузка...
82 queries in 1,075 seconds.