Українські військові на Rapid Trident вперше проведуть бойові стрільби з США

1126

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Українські військові на Rapid Trident вперше проведуть бойові стрільби з США

Україна почала чергові військові навчання «Швидкий тризуб» з країнами Північноатлантичного альянсу і держав — партнерів України. Зокрема, в маневрах, які з сьогоднішнього дня проводяться у Львівській області, беруть участь США, розповіли в прес-службі сухопутних військ Збройних сил України (ЗСУ).

Ці навчання є «важливим кроком України на шляху до НАТО», заявили в ЗСУ. Підкреслюється, що вони повинні підвищити рівень підготовки та оперативності українських військ і поліпшити сумісність штабів ЗСУ, США та інших членів альянсу.

Snipex T-Rex та Snipex Alligator, які були прийняті на озброєння ЗСУ

Загальна кількість військовослужбовців, які беруть участь в Rapid Trident 2021, становить 6 тис. Чоловік. Вони представляють 15 держав. Прийме військові навчання Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного.

Вперше за всю 15-річну історію навчань відбудуться тактичні тренування багатонаціонального батальйону з бойовою стрільбою.

Росія обурена! Україна може отримати “Залізний купол”

У свою чергу українським і американським десантникам поставлене ​​завдання спільно десантуватися з літака військово-транспортної авіації Сполучених Штатів Lockheed C-130.

У навчаннях будуть задіяні оперативно-тактичні безпілотники. БПЛА здійснять зліт з Польщі, перетнуть кордон і стануть «виконувати завдання в інтересах військ».


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
21 queries in 0,960 seconds.