Українцям ліпше деякий час на вулицю не виходити

913

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Дивна штука: про держпереворот Зеленський виявляється дізнався не від СБУ, а це СБУ дізнались про «переворот» від Зеленського під час ганебного прес-марафону.

Українцям ліпше деякий час на вулицю не виходити

Тоді хто злив цю інфу Зеленському? Може ФСБ через свого крота в оточенні президента?

Нижче – #інсайд від Володимира Ар’єва:

Подзвонив мені знайомий з СБУ, крізь сміх розповів історію. Коли закінчилась прес-конференція Зеленського, в офісі президента почали дзвонити в СБУ — давайте нам матеріали по держперевороту — хто, де, коли, НСРД ітд. Виявилось, що жодних (!) матеріалів в природі не існувало.

Крайнього знайшли швидко — начальника контррозвідки Руснака, якого указом Зеленського вчора звільнили, а вся контора на Володимирській зараз ламає голову щоб таке придумати за день, щоб врятувати президента і самим не виглядати ідіотами. Всі притомні розуміють, що це завдання з області ненаукової фантастики, тому намагаються начальству на очі не попадати. Але провадження довелося порушити, бо так сказали.

Кто этот мелкий обоссаный хуесос

Далі. Оскільки професіональні братись за цю історію не хочуть, почали шукати вірних. Знайомий назвав одне прізвище, яке зараз реально розглядають на призначення замість Руснака. Я відмовився вірити і писати його тут не буду, але він наполягав, що це не жарт. Якщо це правда, то це дійсно не жарт і вкладається в послідовний розвал розвідувальних органів. Бо якщо ця особа робила все, що їй сказали і казала все, що написали в ТСК ВР по вагнерівцям, то очолити контррозвідку — зовсім не смішно, а ворожі розвідки розгуляються в Україні одразу, як відсміються. Сподіваюсь, цього не станеться. А ще сподіваюсь, що жарт, який розтягнувся на 2,5 роки, закінчиться якнайшвидше.

Мабуть, краще сьогодні на вулицю не виходити, бо СБУ хапатиме за руки перехожих, щоб призначити винними у завтрашньому «державному перевороті» Зеленського.

Джерело


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
75 queries in 7,124 seconds.