Українці потребують здорового, проукраїнського і антимосковського агітпропу

134
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 53
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 6
  •  
  •  

Українці потребують здорового, проукраїнського і антимосковського агітпропуПроєвропейські, проукраїнські політики так і не зробили роботу над помилками. Вони й досі не втямлять, що пропаганда (в здоровому сенсі) повинна управляти юрбою, бо нема мудрого нароту, є 86% маси, яка потребує розжовування і їй потрібні поводирі. Це закони діалектики.

Саме так – основній масі виборців потрібне розжовування, треба розмовляти з ними їх мовою і показувати все на пальцях. Українським політикам потрібно вчитись робити здоровий агітпроп.

Наприклад, вчора дивився новини на пінчуківському ICTV. Розказують, як все гарно робиться при Зєлі, а дають цифри скільки зроблено за Пороха! Про Зелю – лише наміри, тобто обіцянки-цяцянки. Але яка подача! Канал олігарха, який зараз має справи з зеко-мандою підтасовує інфу на користь режиму. За Пороха вони казали все погано. А у людей, в масі, дуже слабкий мозок, вони не в змозі скласти два плюс два: всі вони проти олігархів, олігарх Пінчук підтримує Зелю і топив проти Пороха. Все ж зрозуміло, що за Зеленського олігархам добре за наш рахунок жити, а Порох їм не давав красти. Ось чому не зробити передачу на «Прямому» і це людям не розжувати?

Другий приклад. В тих же «Фактах» показують Чернігівщину, село, кордон з РФ. Бабуня за 80 (а вона ж виборець, як і усі!), каже, що дивиться російські і українські телеканали. Її питають: – Ну і як? Відповідає: – Всі брешуть. Потрібно, щоб не було тут ані росіян, ані американців. Завіса!

Українці пропонують Зеленському поки що добровільно скласти повноваження

Скажіть, багато хто з українських телеканалів показує, що робиться зараз на Росії? Отож і маємо.. А якби були окремі передачі на 5-му чи «Прямому», наприклад, як живуть на РФ, без брехні (як це роблять рашістські ЗМІ), а лише правда – за 100 км від Москви в ізбах нема газу, в школах нема туалету, які пенсії отримують росіяни в колоніях Москви (і перекласти це на гривні і російські ціни), чому з лікарень звільняються російські медики тощо – то не тримались би деякі українці за кремлівський міф «Як гарно на Росії».

Візьмемо нейтральний приклад. Вчора в крамниці молода, спортивна дівчина (з рюкзаку виглядали ковзани-ролики) пробиває на касі пепсі і чіпси. Кажу їй: – Це ж не здоровий спосіб життя. Краще купила б яблука і квасу, чи соку, кефіру або чаю, мінералки.. А вона: – Так це ж рекламують.. Ось так, люди в загальній масі ненавидять рекламу, але в підсвідомості вона їх чіпляє.

Ще раз підкреслюю: потрібно все розжовувати людям. І у внутрішній політиці – яким чином відобразиться кожний крок політики зеко-манди на простих українцях, так і в зовнішній – що з себе сьогодні представляє раша і які вороги для нас рабсіяни. І ось тоді не треба буде казати «Думай-Те!», електорат багато речей почне розуміти і без політичної реклами.

За темою: Nota bene: Стосовно інформаційної політики


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
64 queries in 1,008 seconds.