У США випробували ударний дрон — винищувач безпілотників

1384

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост
  • 2
    Поделились

У США випробували ударний дрон - винищувач безпілотників

Американська армія випробувала безпілотник Coyote проти рою з десяти дронів. Coyote нейтралізував рій «некінетичними засобами». Як пише The Drive, зазвичай так називають системи придушення сигналів або мікрохвильові випромінювачі.

Боротися з дронами можна різними способами: вогнепальною зброєю, лазером, ручним сіткометом або протидроновою радіогвинтівкою. Справитися з роєм безпілотників складніше. У ньому може бути сто дронів, і навіть якщо збити більшість, є шанс, що інші все одно прорвуться до мети.

Coyote — це невеликий витрачаємий безпілотник трубного запуску зі складним крилом і гнучкими гумовими лопатями, що штовхають повітряного гвинта. Він може знаходитися в повітрі до 30 хвилин і літати на відстань до 80 кілометрів. Безпілотник повинен був стати недорогою платформою для спостереження і розвідки, але в підсумку йому знайшлося безліч інших застосувань. Наприклад, його модернізували для польотів всередину ураганів.

Кремль знову атакував проміжні вибори в США

У 2018 році армія США уклала з компанією Raytheon контракт на модифікацію Coyote для перехоплення інших безпілотників. Передбачалося, що Coyote ловитимуть квадрокоптери і апарати літакового і вертолітного типів масою до 600 кілограм. Raytheon вже випробувала модифіковані безпілотники, випустивши 12 Coyote по 12 цілям. З них 11 успішно виконали завдання, а один не зміг піднятися в повітря через неправильну роботу двигуна.

Raytheon 21 липня оголосила, що армія США випробувала Coyote проти рою з десяти дронів різних розмірів, дальності і маневреності. Безпілотник вивів їх з ладу «некінетичними засобами». Якими саме, компанія не уточнює, але зазвичай так називають системи придушення сигналів або мікрохвильові випромінювачі. The Drive припускає, що мова йде саме про випромінювачі, тим більше що Raytheon вже раніше випробовувала пристрій, здатний випалювати бортову електроніку безпілотників.

Джерело rusjev  Переклад українською – ukrmir.info


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
24 queries in 1,011 seconds.