У США ухвалили рішення про військовий Ленд-ліз для України

1459

+++ в карму за репост

У США ухвалили рішення про військовий Ленд-ліз для України

Сенат США ухвалив законопроект щодо відновлення програми часів Другої світової війни, яка дозволить більш ефективно відправляти зброю та інші постачання в Україну на фоні вторгнення фашистської росії. Про це повідомляє Politico.

«Закон про ленд-ліз для оборони демократії України» прискорить передачу в Україну важливого військового обладнання та інших критичних постачань за рахунок скорочення бюрократичної тяганини. Він дозволяє США де-факто дарувати обладнання за умови, що країни-отримувачі виплатять їхню вартість пізніше.

Конгресмени США вимагають надати Україні винищувачі і протикорабельні ракети

Загальновідомо, що програма ленд-лізу, створена під час Другої світової війни, допомогла переломити хід війни, оскільки дозволила США швидко поповнити запаси союзників без трудомістких процедурних перешкод.

«Сенатори швидко підтримали цю пропозицію, відому як ленд-ліз, оскільки українські військові довели, що можуть дати відсіч російським військам, які обстрілюють мирні українські міста з кінця лютого. Програма ленд-лізу, створена під час Другої світової війни, розглядалася як переломний момент у конфлікті, оскільки дозволила США швидко поповнити запаси союзників без трудомістких процедурних перешкод», – йдеться у публікації.

Горіла площа красна, палали зорі на кремлі

На день раніше президент США Джо Байден розпорядився виділити додаткову військову допомогу Україні на $100 млн. Вона включатиме оборонні товари та послуги, військове навчання та підготовку.

Держсекретар США Ентоні Блінкен уточнив, що додаткова військова допомога Україні включає також невідкладне постачання протитанкових систем.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
74 queries in 0,292 seconds.