У США названо країни з найбільшою загрозою тероризму

839

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Розуміння того, що потрібно викорінювати терористичні загрози там, звідки йде їх фінансування і країни яка провокує теракти по всьому світу, у голови Нацрозвідки США немає на жаль… А все так просто, терористичні акти згасли, коли фашистська росія у лихі 1990-ті жила в повній економічній дупі, і теракти по світу розпочались тільки із здорожчанням нафти і газу, які дали можливість російським спонсорам тероризму знов розпочати його фінансування… ред. ukrmir.info

В США назвали страны с наибольшей угрозой терроризма

Директор Національної розвідки США Евріл Хейнс назвала країни, з яких для Штатів надходить найбільша загроза тероризму. За її словами, вона йде не з Афганістану, а з Ємену, Сомалі, Сирії та Іраку, повідомляє агентство Bloomberg.

«Ми не ставимо на вершину списку Афганістан. <…> На що ми дивимося, так це Ємен і Сомалі, Сирія та Ірак. Саме в них ми бачимо найбільшу загрозу », — підкреслила глава Нацрозвідки.

Тероризм і кримінальний світ – гібридні загрози які використовує Росія проти України

Хейнс додала, що для США Афганістан більше не є головним приводом для занепокоєння як основна база терористів, здатних здійснювати атаки всередині США. За її словами, американські розвідслужби пильно спостерігають за потенційним відновленням терористичних угруповань.

При цьому директор Нацрозвідки визнала, що разом з виведенням американських військ з Афганістану можливості Вашингтона зі збору розвідувальних даних всередині республіки зменшилися. Це те, «до чого США повинні готуватися і, чесно кажучи, готувалися досить довгий час», додала вона.

Россия спонсирует международный терроризм под маской борьбы с терроризмом

На питання про дії спецслужб для боротьби з дезінформацією Хейнс відповіла, що Конгрес попросив її апарат сформувати центр з питань протидії згубному впливу з інших держав.

«Ви не можете зафіксувати всю дезінформацію всюди. <…> Вам потрібно встановити, що найбільш важливо і як в дійсності з цим впоратися », — уклала вона.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 6293 3005 9817 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
21 queries in 1,060 seconds.