У Саакашвілі почалися провали в пам’яті внаслідок голодування

907

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост
  • 2
    Поделились

Те що в Саакашвілі були психічні розлади, помітитно було ще в Одесі Якщо порівняти його виступи в ООН в 1990-ті і кривляння в Україні, то це ніби дві абсолютно різні людини. І голодування тут ні до чого…

У Саакашвілі почалися провали в пам'яті внаслідок голодування

Стан здоров’я Саакашвілі, який понад місяць продовжує голодування у в’язниці в Руставі, значно погіршився. У політика почалися провали в пам’яті, він втратив логічний зв’язок з дійсністю і навіть не може написати листа, розповіла редактор інформаційного агентства News Georgia Ія Барателі.

Барателі вважає, що грузинській владі зовсім невигідно тримати Саакашвілі у в’язниці, оскільки той залишатиметься «серйозним чинником дестабілізації для них». Перебування колишнього глави держави у пенітенціарній установі є «дуже великим стимулом для опозиції» продовжувати акції протесту, додала вона.

Саломе Зурабішвілі — Саакашвілі помилуваний не буде

Раніше консиліум лікарів, сформований при грузинському МОЗ, рекомендував перевести Саакашвілі до багатофункціональної клініки змішаного типу. Адвокати політика підтримали цю позицію. Омбудсмен Грузії Ніно Ломджарія наприкінці жовтня вказала, що тюремна лікарня, до якої можуть доставити Саакашвілі, не зможе забезпечити його безпеку та адекватне лікування.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
22 queries in 1,020 seconds.